Skip to main content

Topic: ATG TT X4 12 Reptile (Read 2349 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ATG TT X4 12 Reptile

Evo stigao frame, pa da otvorim temu  ;D


Finalna verzija bi trebala izgledati ovako:





Zasad sam uspio montirati nosace za ruke, motore na ruke i provuc kable kroz ruke. Sad sam u dilemi kako smjestiti esc. Neki ih uspiju nagurati izmedju plateova, a vidim ima ljudi koji ih stavili bocno na ove cijevi ispod. Radi se o 30A escima koji su relativno veliki :)


P.S. Odlucio sam ne koristiti power board i direktno lemiti. Takodjer 5V za kameru cu ukrasti s power modula od apm-a tak da ustvari zasad đabe kupio 5v bec.
Quad ce biti baziran na apm mini, emax 2213 motori s 1045, vjerojatno mobius sa gimbalom ili neka druga kamera.


Jos par slika:






Odg: ATG TT X4 12 Reptile

Reply #1
Neznam jel ti pametno uzimat struju sa APM modula da nebu bilo brownouta...
Lp,
Alex

Odg: ATG TT X4 12 Reptile

Reply #2
Neznam jel ti pametno uzimat struju sa APM modula da nebu bilo brownouta...


Hmm kaj nije 3A 5V na power modulu? Mobius moze potrositi izmedju 0.5 i 0.8A, tak da jos imam 2A lufta. Gps i ostale komponente mislim da trose valjda 0.5A max

Evo recimo primjer: http://www.goodluckbuy.com/apm2-5-2-apm2-6-pixhawk-power-module-v1-0-output-bec-3a-xt60-plug.html

Osim toga imam mali kondenzator za brownout spreman na receiveru

Odg: ATG TT X4 12 Reptile

Reply #3
Jos jedna slikica. Mucim se s escima i kablima. Htio bih kratiti a strah me da ne skratim previse :D



Odg: ATG TT X4 12 Reptile

Reply #4
Evo jos malo slikica. Quad je vise manje gotov (ostaje jos samo fpv sloziti i popeglati apm :D)


Rukice na okupu:

Isprobavanja kak nagurati unutra 30A esc-e

Na kraju se odlucio za ovaj raspored:

Izbusio rupe u apm mini caseu i uspio ga mountat na antivib. Ne znam kak bi se inace taj case trebal koristiti, zaljepiti valjda:

Isprobavanja kud kaj kako ispod nagurati:

Privremen raspored (trenutno sam gurnuo donji dio vise iza, da ne strsi toliko napred:

Sve na jednom mjestu, telemetrija, osd, apm, kompas u sredini u tom tornjicu :)

Odg: ATG TT X4 12 Reptile

Reply #5
Živio Just , molim Te koji su motori i props? ako može odgovor..hvala... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: ATG TT X4 12 Reptile

Reply #6
Motori ostali od prethodne letjelice, dosli OEM gore, ali prica se da su emax mt2213 935KV. Propsi 1045 jeftileni plasticni zasad :)

Odg: ATG TT X4 12 Reptile

Reply #7
Hvala puno ...želim Ti mnogo letova i uspješnih snimki...... ;)   LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: ATG TT X4 12 Reptile

Reply #8
Hvala, hvala. Samo da te sitnice pokrpam. Hopefully danas.