Skip to main content

Topic: Vikend 30/31.5. (Read 7439 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #15
znaci preljevnica ?

nabavil sam neki camac pa sam mislio danas probati.

Ajde  još javite da li se onda ide na preljevnicu ili jarun,
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #16
Mislim ja sam tu sad ce i Krasny doc  nemam pojma opce kaj sad napraviti. Evo ti broj 0914646222 pa vidi di smo kad krenes

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #17
Na kraju smo završili na Preljevnici. Probali smo smo i kod golaća na Jarunu ali osim golih guzica sve je bilo puno lopoča.
Žao mi je kaj smo se nekak pogubili, Odnosno Tonmi i ekipa su nas tražili i nisu nas našli.
Za to sam i ja kriv jer nisam vidjel SMS od Tomija s jedne strane, a s druge sam gural Jarun.
 :(
Moje isprike. Mogu dofurat frižider mrzle pive drugi put kao ispriku.
Ako se slažete! :D

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #18
Da,malo smo se pogubili,ali jarun više vikendom nema smisla,previše ljudi po ovako lijepom vremenu,surfera i optimista!!!
Šteta kaj je ovako ispalo,ali u gužvi oko lokacije ni ja nisam gledao mobitel,dečki sorry! ???
Pive možemo skupiti,al ko bu onda vozil??? ;D

A na preljevnici je voda mrak,no i tamo su nam ribiči malo mahali i svašta (vjerojatno) spominjali jer su nam modeli brzi pa nam je i jezero skoro premalo,mam si s jednog kraja na drugom...hi-hi! ;D ;D ;D

Video kasnije,ako sam uopće kaj snimio...
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian



Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #21
Evo još jedan filmić kad se skine... :)

http://www.youtube.com/watch?v=A3aDjvJeMaU&feature=youtu.be

Odlični video uraci. Jedino, ukloni ovo "&feature=youtu.be". U zadnje vrijemesu nešto zbrljali sa YT kanalom, ne ponaša se više normalno. Ja ću sada probati staviti isti link, ali bez tog dodatka, pa ako prođe - prođe...

http://www.youtube.com/watch?v=A3aDjvJeMaU

LP,
milan
---

EDIT: Iako sam stavio HTTPS, ovdje se vraća na HTTP. to mi nije nikako jasno. Kad se ide na "uredi", onda se vrati na HTTP i potrebno je link obristati, jednu liniju prije i jednu poslije, pa ponovo copy/paste. Onda se vidi thumbnail YT videa. Nadam se da će ovo pomoći i drugima.

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #22
Hvala,a kaj ne štima sa mojim linkom,ja ga gledam i otvaram bez greške ili? ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #23
Hvala,a kaj ne štima sa mojim linkom,ja ga gledam i otvaram bez greške ili? ;)

Link je kao URL, ne kao slika sa youtube logon znakom. Otvara se video, ali je samo jedna linija. Nekad je to radilo kako god okreneš, no prije par dana su nešto mijenjali.

LP,
milan
---


Odg: Vikend 30/31.5.

Reply #24
Hvala!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian