Skip to main content

Topic: gearbest.com (Read 19595 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: gearbest.com

Reply #30
Jako puno ljudi na netu se žali na Gearbest...zato oprez, dosta su neprofesionalni,imaju naviku prodavat stvari koji im u stvari nisu stock samo da uzmu pare,nakon plaćanja zna se puno čekat da uopće pošalju item,ili lažiraju tracking,a kad šalju u EU izvode nekakve muljavine,u paypal kao merchant imaju name Nero? WTF?...progooglajte malo o negativnom feedbacku i komentare ljudi na njihovom facebooku. Obično se na kraju svodi na to koliko imate sreće...and paypal dispute is your friend

Odg: gearbest.com

Reply #31
Da li je tko uzimao motore sunnyskyove od njih?

Poslano sa mog C6902 koristeći Tapatalk

Bitno da se leti.

Odg: gearbest.com

Reply #32
Ima i negativnih slucajeva, naravno, kao i svugdje.
Za pola godine dobili su pola miliona lajkova na fb, sto znaci da njihova trgovina raste.
Na njih gledam blagonaklono, narucivao sam par stvari i svaka je dosla, jedino sam sad malo za praznike cekao..
Najbitnije je sto ima PayPal, i svakom bih preporucio ovu vrstu placanja, jer je sigurno.
Jednom sam greskom narucio memorijsku karticu, i na kraju poslao sam im mail na njihovoj stranici i brzo su odgovorili, mozda dan sam cekao, i pitali me hocu li da stavim taj iznos na racun na stranici ili da mi vrate na PayPal, i ja sam izabrao PP. Znaci samo lijepo upitati sve sto te zanima, odgovorit ce, nekad treba dan-dva, jer  mogu zamisliti koliko na dan narudzbi imaju...
Lijep pozdrav narode :-)

Odg: gearbest.com

Reply #33
Ima i negativnih slucajeva, naravno, kao i svugdje.
Nekako se ne slažem s tobom, očito nisi dovoljno googlao i vidio da na nekim stranicama gdje kupci ocjenjuju Gearbest ima i do 10% negativnih feedbacka što je jako puno.Slažem se da su neke stvari jeftinije ali potrošit živaca i vremena natezajući se s njima nekim ljudima ne treba u životu. Ebay,banggood ili aliexpress su za Gearbest daleko iznad osim tu i tamo po nekim cijenama.I na kraju sam sa prošao negativno iskustvo s njima.
Kad bolje razmislim mislim da si i ti svjestan svega toga oko Gearbesta ali ih reklamiraš iz tebi samo znanog razloga...

Odg: gearbest.com

Reply #34
Gearbest ni meni nikako ne uljeva povjerenje, pogotovo ako se nesto cini povoljno jer bi mogo izgorit 36+ $ za shipping ako dobro ne pazis.

Odg: gearbest.com

Reply #35
Ne znam druže, svako ima izbor, ja sad cekam sportski sat i jos neke stvari

Do sad sam imao pozitivna iskustva, kao i sa onim refundom, gdje sam ja kriv, i opet su vratili novac.
Mislim da je sve kako se odnosis prema njima, ali uglavnom ima PayPal koji sve obicno rijesi u korist kupca.
Na srecu, jos nisam imao prilike nigdje pisati PayPalu, samo na ebayu jer sam.kupio memorijske kartice od.covjeka koji se delete sa ebaya. Uglavnom mislim da ce se prije lose stvari brze procuti, nego dobre..

Lijep pozdrav momci



Odg: gearbest.com

Reply #38
Primjer jedan  mj dana je stojalo processing. Kontaktirao ih i kazu nema na skladistu sto nije nigdje pisalo naravno nebi narucio, taj paket mi nikad nije stigo, pa su navodno poslali drugi paket bez broja za pracenje, i ako sam ga platio a taj je paket stigao nakon dva mj.  Vec sam i od njega odustao,  jos jednom tvrdim bjezite od te stranice
Ima boljih, ja recimo narucujem samo bangood i aliexpres, a tebi rođo puno srece na kupnji na toj stranici, koju toliko dizes u nebesa.

Odg: gearbest.com

Reply #39
Primjer jedan  mj dana je stojalo processing. Kontaktirao ih i kazu nema na skladistu sto nije nigdje pisalo naravno nebi narucio, taj paket mi nikad nije stigo, pa su navodno poslali drugi paket bez broja za pracenje, i ako sam ga platio a taj je paket stigao nakon dva mj.  Vec sam i od njega odustao,  jos jednom tvrdim bjezite od te stranice
Ima boljih, ja recimo narucujem samo bangood i aliexpres, a tebi rođo puno srece na kupnji na toj stranici, koju toliko dizes u nebesa.
Ne dižem drug nikog, samo kažem kakva sam ja iskustva imao..
Svakom je na biranje, da kupi ili ne kupi..
Neko ima negativno iskustvo sa GearBesta, neko sa BangGooda, neko sa Alija.. sve je to tako..
Btw. evo moje narudžbe do sad..
http://prntscr.com/9v6fnc


Odg: gearbest.com

Reply #40
Ah ko ce vise znat s tim kinezicima,ja sam hvala bogu s gearbest imao srece,bila je neka akcija i jedan 5.8 TX je bio na popustu s 40$ na 15$ i ja sam ga stavio u kosaricu s tom cijenom od 15$ al nisam mogao platit taj dan zbog paypala,sutradan sam rijesio paypal al sam onda vidio da na stranici tog transmitera je akcija zavrsila i opet je cijena 40$ ali je meni u kosarici ostalo onako s cijenom od 15$,ja brze bolje to platio i mislio sam da ce sad biti sranja da nece poslat jer je placeno nakon zavrsetka akcije ovo ono ali na srecu nisu radili pizdarije uredno su za par dana na mail poslali sliku omotnice i stiglo za jedno 3 i pol tjedna.Tak da sto se tice te jedne transakcije za mene je proslo sve i vise nego ok,al opet to je samo jedna kupnja tak da ko ce ga znat,svako ima drukcija iskustva.

Odg: gearbest.com

Reply #41
Ah ko ce vise znat s tim kinezicima,ja sam hvala bogu s gearbest imao srece,bila je neka akcija i jedan 5.8 TX je bio na popustu s 40$ na 15$ i ja sam ga stavio u kosaricu s tom cijenom od 15$ al nisam mogao platit taj dan zbog paypala,sutradan sam rijesio paypal al sam onda vidio da na stranici tog transmitera je akcija zavrsila i opet je cijena 40$ ali je meni u kosarici ostalo onako s cijenom od 15$,ja brze bolje to platio i mislio sam da ce sad biti sranja da nece poslat jer je placeno nakon zavrsetka akcije ovo ono ali na srecu nisu radili pizdarije uredno su za par dana na mail poslali sliku omotnice i stiglo za jedno 3 i pol tjedna.Tak da sto se tice te jedne transakcije za mene je proslo sve i vise nego ok,al opet to je samo jedna kupnja tak da ko ce ga znat,svako ima drukcija iskustva.
Čudi me to, meni je snap up prošao na banggoodu za kameru i nisam to vidio nikako.. tek nakon mjesec vidim zatvorili mi slučaj, trebao platiti 30ak dolara, dok mi tamo nije izbacilo bilo ništa.. da sam znao, rado bih platio to na vrijeme :) Inače, naručivao sam naljepnice za zidove, i danas mi stiže jedna, 15 dana prošlo samo..sve zavisi od carine, shippinga i mnogo drugih faktora :)


Odg: gearbest.com

Reply #42
Izgleda da se banggoodovci trgaju za svaki dolar,oni su po mojem iskustvu dosta pokvareni sto se tice bilo kakvih akcija i giveawaya.


Odg: gearbest.com

Reply #44
Ja sam uspio kupit cijeli fpv sustav od njih za nekih cirka 400kn, tx/rx kamera te antene

Poslano sa mog C6902 koristeći Tapatalk

Bitno da se leti.