Skip to main content

Topic: P: Helikopter JCZK 450L DFC GPS + stanica Radiolink AT9S (Read 2095 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P: Helikopter JCZK 450L DFC GPS + stanica Radiolink AT9S

Pozdrav,

Prodajem smart helikopter iz naslova:
JCZK 450L DFC GPS

i

Stanicu:
Radiolink AT9S

Sve kupljeno preko Banggood, ovaj model:
https://m.banggood.com/JCZK-450L-DFC-6CH-Flybarless-One-Key-Return-Fixed-Point-Hover-Smart-RC-Helicopter-RTF-With-380-Intelligent-Fly-System-p-1531794.html?rmmds=search&act_poa=SKUC22809&cur_warehouse=CN

Stanica i helikopter su malo koristeni (helic nije imao niti jedan crash) i na njima se ne vidi trag koristenja!

NAPOMENA - PROCITATI:
Nesto se pokvarilo sa automatikom - moja pretpostavka je da je nesto npr sa flight controllerom (JCZK 380A - koji je zapravo kopija Radiolink Mini pix) ili manje vjerojatno sa Gps modulom.
Kvar se ocituje tako da kada letim u GPS modu (to je mod gdje helic drzi i visinu i poziciju i ima RTH - automatika radi kao kod npr drona) pocelo se dogadjati npr slijedece:
Nestabilno automatsko drzanje visine. Dogodi se da tijekom leta lampicom na flight kontroleru signalizira kao npr da nema GPS (blinka plavo), pa mi je jednom tako odjednom nekontrolirano krenuo u svom smjeru. Manualno sam ga vratio i na koncu srecom sigurno sletio.

Letio sam uvijek samo u tom automatskom GPS modu, nisam nikada probao "normalni mod".

Cijena:
1000kn

Re: P: Helikopter JCZK 450L DFC GPS + stanica Radiolink AT9S

Reply #1
Prodajem samo navedenu stanicu. Cijena za stanicu je 600kn