Skip to main content

Topic: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por (Read 149340 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #195
Potpuno tocno sto se tice upitne ekonomicnosti EV.
Tocno je i da zagadenje ostaje, samo se seli iz grada na sela gdje su elektrane, ali treba imati na umu da je efikasnost elektrane veca od otto motora, EV manje trosi, dakle ipak je zagadenje znatno manje.

Jos nesto ranije u tekstu, nije istina da cijena benzina pada, to nije tocno cak niti za US, barem po info sa kojima mi raspolazemo.

Sve ono na kraju teksta potpisujem i slazem se da je EV svijet jedan veliki napuhnuti balon koji bi mogao eksplodirati svakog trenutka, ali iskreno nas to niti malo ne brine, jer mi ne spasavamo svjet nego radimo sportski automobil na sruju i to jer je struja neusporedivo brutalnija. Potrosnja guma na nasem autu je nemjerljiva, dakle nimalo ekoloski, ali osjecaj brutalnosti je neusporediv sa bilo cim na klasicni pogon.



 



Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #198
Moze li kod nas nesto na posten nacin da se uradi ?
Stari "opeljesio" Hrvatsku Drzavu a Sin ce da unaprijedi

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #199
Srecom pa je ovo topic o njegovom starom...



Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #202
Ma što misliš Zac,bi li njemu bolje krenulo da je zaposlio Ingrid,kao prevoditeljicu, za zapadno tržište....?  ???  ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #203
Mislim da njmu ide dobro i bez Ingrid.
 
Žalosno je to kaj naš ministar financija (onaj koji se bogato udao, kako je sam rekao) i svi koj su mjerodavni ne vide nikakav potencijl u Rimac Automobilima.
 
Očito ljudi koji nisu sami ništa stvorili nego im je kapnulo dobrom udajom ili kako već pa nemju senzibilitet za biznis. Velim zato jer kad bi pogledali poreznu karticu ministra vjerojatno bi krenuli skupljati dobrovoljne priloge. Bogata udaja prazna porezna nekak mi to nejde skupa. Nije jedini, ima ih takvih po svim strankama. No barem crnom perju zna doskočiti očito iz iskustva.
 
Negdje sam pročitao da su i u Kataru naši političari bili jednako riječit i sposobni kao Ingrid. Nije prvi ni zadni put, naš narod slabo pamti a još brže zaboravlja.
No nekako mi s čini da smo to prihvatili kao novi stil humora kad se ne zabrinjavamo kud nas vode.
Više nikog ne brine koliko je litra goriva, PDV i koliko ima nezaposlenih. Sve kaj je do jučer bilo negativno sad je izgleda postalo pozitivno.
 
Nema ni face prosvjednika. Baš čudno. A u EU stalno netko prosvjeduje a mi uživali da nam je ko njima :)
 
Očito nismo niti nećemo izać još dugo iz šuma i gora van. Makar nisam vjerovao u to i nisam htio ali je tako. Nikad se ovdje neć ništa promjenit na bolje. Zato nema smisla zagađivati dobru temu.
 
Držimo se rađe električnih auta. Ja bi volio imati barem ovakvu peglu za po doma :)
KS automagazin e peglica

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #204
Ja bi volio imati barem ovakvu peglu za po doma :)


Moj frend si je složio renault 5 ... za 2000 eura :) ... cijeli auto, homologacija, registracija, sve!!
http://www.e-vozila.com/forum/viewtopic.php?t=3716


Istina, puno toga je sam napravio, frendovi i rodbina pomogli s nekim djelovima i tak!
Vozio se za 0.07kn/km ... istina baterije jeftine olovne sa dometom 40km i odlucio ga je ipak
prodati, sad ce krenut slagat nesto malo bolje, s vecim dometom i boljim baterijama!
Sve u svemu super pila! :)


evo tu jedan clanak
http://www.automotorisport.hr/vijesti/hrvatski-kraljevi-prerada-renault-5-campus-elektro


...nisu mu vjerovali da je za samo 2000eura kupio i slozio cijeli auto pa je tu napravio
cijeli troskovnik, isti takav je izasao i u novinama, budem skenirao kad ce mi se dat pa cu poslat tu!
http://www.e-vozila.com/forum/viewtopic.php?t=3716&postdays=0&postorder=asc&start=120

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #205
Sve za pet Zac...Na ovim prostorima se najbolje i najuspješnije primjenila i primjenjuje tzv. Lenjinova Negativa Selekcija Kadra...ukratko ,uvijek ,za svog podčinjenog postavi glupljeg od sebe(da te ne bu ugrozil)..a onda nakon 40 , 60 , 80 godina,imamo ovakve ministre ,ovakve grobare , predstavnike u EU...tako da Rimac i njemu slični sposobni dečki..... nemaju šansu...''Lenjinov Poučak''....živi vječno...na usluzi svim nesposobnima.... ::)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #206
Rimac,

Karoserija Auta i kompletan Interijer je,kako se od pocetka islo na kupce sa dubokim Dzepovima,
"Dodge Dart"
poznati luksuzni Auto, inace benzinac,
koliko tu ima rimcevih komponenata osim Imena Rimac,
to ce drugi bolje znati.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #207
Ja stvarno ne razumijem vašu rečeničnu konstrukciju.