Skip to main content

Topic: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por (Read 149449 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #300
Pa što ne bi alternativa bio metan npr.Bar govana imamo na izvoz.!!!
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250


Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #302
Ne znam zašto svi odmah misle da neko nešta mrzi što je hrvatsko ili tako nešta, ali ja imam svoj stav. Ne znači da sam u pravu ali opet, komentiram i ne vjerujem pričama koje su magle. Nekolicinu novinara je Rimac odbio kad su trebali radit članak o njegovom autu, na pitanje ima li snimka ili dokaz o max brzini. vadi se na kockicu. Vjerujem jedino u ubrzanje jer motori i snaga koju imaju to mogu. Domet što ga košta da snimi kako se vozika 600Km, što ga ne stavi na dinamometre da se pokaže stvarna snaga pogona. Iskreno drago mi je što je zaposlio nekolicinu ljudi i koji rade i primaju plaću za svoj rad i to poštujem. Sviđa mi se bicikl koji su napravili, iako takvi bicikli postoje ali oni su ga napravili na svoj način. Uopće uzaludno mi je išta pričat o tome autu. Puno se piše o njemu ali nigdje nisam pročitao nešto konkretno tj. vidio. Uostalom iskreno da imam novaca nebi ga kupio, kupio bi nešto drugo.. Vjerujem da je on napravio auto samo za sebe jer taj auto drugi nemaju...

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #303
Imamo i mi tu par "Rimaca", šteta što su odlučili ne sudjelovati u ovoj temi pa da svi dobijete informacije koje vas zanimaju...

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #304
Pa da neka od mojih pitanja bi bili vezano samo isključivo za auto:
1. Čemu tajnost o dokazivanju brzine i snage
2.Kako se auto ponaša pri maximalnoj brzini, što garantira da neće neki dio auta odlepršat
3.Dali je auto bio u vjetro tunelu radi pokazivanje aerodinamičnosti
4.Zašto auto ne da se u ruke nekom poznatom vozaču na nekoj poznatoj stazi pa da se vide sportske vozne osobine


Vjeroatno bi još pitanja našo ali eto...

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #305
Tako to ide kod nas! Isto kao kad su nasi decki napravili Paut motor, koji je ispod 100kg,6000ccm i debelo preko 600ks, 4+4cilindra! 4 cilindra pogonska, 4 cilindra kao kompresori s plivajucom radilicom! I naravno da to ne mogu nikome prodati, posto nerazvijen trosi samo 4 litre i nema tako reci nikakvog habanja motora!


PAUT MOTOR- EXACTLY HOW A PAUT ENGINE FOR HYBRID WORKS 3D ANIMATION.wmv

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #306
Struju je kemijao njegov brat koji je radio u RTV servisu, znaci dizne, instalaciju motora komp motora je koristen od staroga mitsubishia s skemijanim senzorima paljenja i takav ne razvijen razvija debelo preko 600ks!
Blok motora je izliven u splickom brodogradilistu!

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #307
Kak se ovo podmazuje bokte

EDIT: cvajo :D

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #308
Nije cvajo! ima 1 ventil na usisu kojeg otvori tlak iz kompresora, tako da nema bregaste!

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #309
Kao niti klipnjace :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #310
Je!

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #311
Ma mora radit na mjesavinu, nema druge! To je velika mana.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #312
Nije cvajo!

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #313
Di onda jeboga Rimac :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #314
Pa ne zele bas sve pokazati! ima uljnu pumpu!