Skip to main content

Topic: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por (Read 149370 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #120
Mene to niš ne čudi, valjda smo mi Hrvati takvi da se volimo stalno postavljati iznad drugih i omalovažavati druge, umjesto da si pomognemo, eto to se vidi i ovdje na forumu, stav "iskusnjara" prema početnicima i držanje s visoka.
Nego Ivane, da li ste vi možda na newsgroupama prije nekih 6-7 godina prodavali one Raptore u kitu? Od prijatelja iz Njemačke koji je zatvarao dućan?

jesam a Ti si ih kupio,mislim da jesi ?

Je, je, bratić i ja! Znači mi se znamo, pozdrav Ivane!  :) Nažalost, kako nismo onda mogli stupiti u kontakt, helići nikad nisu dovršeni  :(
E di bi mi bio kraj da sam onda počeo letjeti heliće  :D No, jako smo offtopic
MAK Zapad

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #121
Mene to niš ne čudi, valjda smo mi Hrvati takvi da se volimo stalno postavljati iznad drugih i omalovažavati druge, umjesto da si pomognemo, eto to se vidi i ovdje na forumu, stav "iskusnjara" prema početnicima i držanje s visoka.

A koji je to stav i koje to iskusnjare omalovažavaju  početnike i gledaju ih s visoka ??? Daj mi link od topika nemrem niš nać na ovom forumu.
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #122
Ajde vi Hrvati u Subotu u 10 zjutra na livadi !
A ekipa sa solopro,beltcpdelux drugi ,pa dajte dojdite na Lučko !! da nas napokon ima ko Slovenaca :)

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #123
Eto opet je Iwek odvukel ljude da pišu o svemu i svačemu samo ne o onom zbog čeka je tema otvorena.
Ono kaj mene zanima je jel taj automobil imao pokusnu vožnju i kakvi su rezultati? BMW je zvijer a nivi auto bi trebao biti još brutalniji. Rade se neke usporedbe E auta i benzinca sportaša i baš bi bilo zanimljivo vidjeti tak nešto i sa novim Rimčevim autom,
Makar mislim da je ovaj novi u rangu F1

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #124
Ajde vi Hrvati u Subotu u 10 zjutra na livadi !
A ekipa sa solopro,beltcpdelux drugi ,pa dajte dojdite na Lučko !! da nas napokon ima ko Slovenaca :)
ja bi tak došao ali nažalost radim popodne :( :'(

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #125
XD CONCEPT ELECTRICAL CAR (DOKING XD) - PRVI HRVATSKI ELEKTRIČNI AUTO dok-ing
Baš sam pročitao da će se XD prodavati po 50 000eu a Rimčev spotraš okolo nekih 800 000kn.
Rimčev auto je kategorija za sebe pa se o cijeni ne treba raspravljati, on cilja na pernato tržište.
No ovaj mali XD nisam siguran da je u ovom trenutku isplativ i to uz visoku cijenu goriva kakva je.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #126
mala ispravka, mislim da je cijena za concept one 600-700.000 EURA


Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #128
svaka čast ljudima kao što su rimac!!

Mi nađemo zemljaka koji je u životu nešto uspio
al hvalimo ga tek kad mu se sanduk u zemlju spustio
Sebi smo najbolji, srce to osjeća
ima nas skoro kao glasačkih listića

 ;)

ELEMENTAL - Priroda i Drustvo

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #129
Ajde vi Hrvati u Subotu u 10 zjutra na livadi !
A ekipa sa solopro,beltcpdelux drugi ,pa dajte dojdite na Lučko !! da nas napokon ima ko Slovenaca :)
ako bi vas bilo jako puno mogao bi ja doci sa svojim ergom i svojom boljom polovicom  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

 


Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #132
Moram se nadovezati na neke postove od Iveka...
 
 Opel ampera i500 km po gradu sa jednim punjenjem????
 
 Vozio sam Amperu u Frankfurtu i domet je 70km..... evo i specifikacija
 http://www.opel-ampera.com/index.php/mas/ampera/how_it_works/performance_range
 Ali dobar auto jednostavan za voziti niti blizu ne pokazuje 150 konja, ali to se nije niti ocekivalo...
 Plastika izuzetno losa i auto sto se toga tice jeftino napravljen, ali s obzirom da sve postaje konfekcija nije niti cudo (novi Subaru impreza, Akordica i Passat uzas jedan......)
Inace Chevrolet Volt je bolja kupnja, isti auto sa vise opreme za isto novaca, ali da Ampera izgleda malo agresivnije.....
 
 Sto se tice BMW-a, s obzirom da poznas firmu jako dobro onda ces prepoznati striceka na fotki, a nije on jedini bio iz BMW-a na standu....
 Ok to sto su dosli nista ne znaci, ali na cijem su jos standu bili????

Nisam sve procitao i nema smisla na sve reagirati, a i nije problem kada netko pljuje jer je to dobar poticaj za dokazivanje, ma da znam Ivek ne mozemo mi nista dokazati, ali eto neka bude.....

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #133
Igor,

sve OK osim ove posljednje recenice,mogao si ju izostaviti,njom si "zatamnio"ovo lijepo gore !
pozz

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #134
Na zalost bilo je tu recenica.....