Skip to main content

Topic: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por (Read 149301 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #166
opa, pa to bu dvije premijere  :)

i El. auto ''Concept One'' u vožnji
i El. DJI ''Helifoto'' hexa u letu, prva na prostoru HR.

kokice spremne  8)

p.s. kaj je bilo s gumom na prvoj slici?

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #167
Sa snimanja našeg stroja... uskoro jedan moćniji spot...


kad je to bilo da ekipa u kratkim rukavima? :)
To na Rabu snimano?

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #168
Pag,Žigljen
Imali smo čast raditi sa Rimac ekipom na snimanju promo filma ,moram  ponoviti još jednom da skidam kapu mladom čovjeku koji se upustio u ovaj projekt i dokle je dogurao !

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #169
Tomisav,bili smo gladni ,a pošto nismo imali nikakav stolič pri ruci,dečki su skinuli kotač (mislim 360mm)  da imamo na čemu fruštukati :)

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #170
Mene to niš ne čudi, valjda smo mi Hrvati takvi da se volimo stalno postavljati iznad drugih i omalovažavati druge, umjesto da si pomognemo, eto to se vidi i ovdje na forumu, stav "iskusnjara" prema početnicima i držanje s visoka.
Nego Ivane, da li ste vi možda na newsgroupama prije nekih 6-7 godina prodavali one Raptore u kitu? Od prijatelja iz Njemačke koji je zatvarao dućan?

jesam a Ti si ih kupio,mislim da jesi ?

Je, je, bratić i ja! Znači mi se znamo, pozdrav Ivane!  :) Nažalost, kako nismo onda mogli stupiti u kontakt, helići nikad nisu dovršeni  :(
E di bi mi bio kraj da sam onda počeo letjeti heliće  :D No, jako smo offtopic

KENOBI ROBI !!

evo tvoga PRVOGA i POSLJEDNJEGA pisanja meni nakon kako kazes i sam 6-7 godina,

ni TRAGA od rijeci koje si mi jucer uputio da sam te prevario prodajom dva kompleta Helija ????

molim te izjasni se ovdje da svi znaju tko je tko i kakav je tko !
nisam nikada nista nikome prodao osim ovo a i to nije moje,cinio sam samo uslugu kolegi i ne zelim ostati duzan tebi,ako nesto jesam.
Poz. Iv

Robi 1 kenobi !!!

Reply #171
Mene to niš ne čudi, valjda smo mi Hrvati takvi da se volimo stalno postavljati iznad drugih i omalovažavati druge, umjesto da si pomognemo, eto to se vidi i ovdje na forumu, stav "iskusnjara" prema početnicima i držanje s visoka.
Nego Ivane, da li ste vi možda na newsgroupama prije nekih 6-7 godina prodavali one Raptore u kitu? Od prijatelja iz Njemačke koji je zatvarao dućan?

jesam a Ti si ih kupio,mislim da jesi ?

Je, je, bratić i ja! Znači mi se znamo, pozdrav Ivane!  :) Nažalost, kako nismo onda mogli stupiti u kontakt, helići nikad nisu dovršeni  :(
E di bi mi bio kraj da sam onda počeo letjeti heliće  :D No, jako smo offtopic

KENOBI ROBI !!

evo tvoga PRVOGA i POSLJEDNJEGA pisanja meni nakon kako kazes i sam 6-7 godina,

ni TRAGA od rijeci koje si mi jucer uputio da sam te prevario prodajom dva kompleta Helija ????

molim te izjasni se ovdje da svi znaju tko je tko i kakav je tko !
nisam nikada nista nikome prodao osim ovo a i to nije moje,cinio sam samo uslugu kolegi i ne zelim ostati duzan tebi,ako nesto jesam.
Poz. Iv

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #172
Piše da nismo mogli stupiti u kontakt, jel' tako?
Nisam napisao zašto tog trena, ali nije to sad više ništa bitno... Bilo pa prošlo
MAK Zapad

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #173
Piše da nismo mogli stupiti u kontakt, jel' tako?
Nisam napisao zašto tog trena, ali nije to sad više ništa bitno... Bilo pa prošlo


Ne ne bih se slozio sa tobom,
BITNO JE !
ako sam te prevario a pisao si da jesam tada molim te da mi odgovoris sto sam ti duzan da uklonim ljagu prevaranta.
molim te ucini to.
Poz,Iv






 

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #179
Dobro to izgleda premda mi je uistinu neobično vidjeti super sportski auto koji je gotovo bešuman i morat će imitirati zvuk nekog čistokrvnog benzinca kao što je to ovaj na kraju drugog videa. No, budućnost je svakako hibridna/ električna.

Ne bi bilo loše i da ima osim kamere za vožnju unatrag i mogućnost gledanja. Al vjerovatno su imali pokoji dobar razlog da auto naprave nešto klaustrofobičnije nego je to inače slučaj. Mene osobno najviše golica autonomija toga auta i ako stvarno bude mogao prevaliti 600 km s jednim punjenjem onda su napravili odličan posao.

lp
Toni