Skip to main content

Topic: Hobbyking Moneyshot 3D 1350mm (ARF) (Read 3767 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hobbyking Moneyshot 3D 1350mm (ARF)

E ovo bi već rado uzeo!!! Ali nema se para :'(
Mislim da je dobre veličine i wing loading je 1460/45 x3 oko 10oz/sqf. To je vrlo malo.
istina moj cap je oko 4oz/ft, a on lebdi kad ga baciš ugašenog.

Još da je konstrukcija dobra i odlično.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=17951

Odg: Hobbyking Moneyshot 3D 1350mm (ARF)

Reply #1
Hm, malo mi se čini težak za neki hardcore 3D kak oni vele, ne znam... Tko zna, možda je dobar  :) Cijena je stvarno OK, ali ne shippaju u Hrvatsku. Za Sloveniju je 47$.
Ali kad složiš dobar setup s kvalitetnim servačima itd., jako se cijena približava Precision Aerobatics modelu (Extra ili za još manje love mali Addiction), s kojima se ovo sigurno nikako ne može uspoređivati  :)
Ali volio bih ga probat
MAK Zapad

Odg: Hobbyking Moneyshot 3D 1350mm (ARF)

Reply #2
ma meni izgleda mrak za aerobatic letenje i recimo onaj Edge 540 light ta dva bi rado imao u floti:)
Ne znam koliko bi trajali ali svejedno bila bi to dva turbo leta :D

Odg: Hobbyking Moneyshot 3D 1350mm (ARF)

Reply #3
 :D :D :D
Ma trajali bi, znaš letit, a većina 3D modela se da jako pitomo letjeti, stabilni su na malim brzinama
A volio bih ovu mrcinu probat, ali i dalje mi je onaj Edge najjači avion na HobbyKingu  :)
MAK Zapad

Odg: Hobbyking Moneyshot 3D 1350mm (ARF)

Reply #4
Hm, malo mi se čini težak za neki hardcore 3D kak oni vele, ne znam... Tko zna, možda je dobar  :) Cijena je stvarno OK, ali ne shippaju u Hrvatsku. Za Sloveniju je 47$.
Ali kad složiš dobar setup s kvalitetnim servačima itd., jako se cijena približava Precision Aerobatics modelu (Extra ili za još manje love mali Addiction), s kojima se ovo sigurno nikako ne može uspoređivati  :)
Ali volio bih ga probat

Zasto ne shipaju u hr, ne vidim nekakve uvjete, probao u kosaricu uredno kaze koliko dodje isporuka?

 

Odg: Hobbyking Moneyshot 3D 1350mm (ARF)

Reply #5
:D :D :D
Ma trajali bi, znaš letit, a većina 3D modela se da jako pitomo letjeti, stabilni su na malim brzinama
A volio bih ovu mrcinu probat, ali i dalje mi je onaj Edge najjači avion na HobbyKingu  :)

I meni je Edge super light zapeo za oko, no ima najava v3 edge koji mi djeluje slicno, pa ne znam jel to kao taj super light ili puno drugacije.