Skip to main content

Topic: Zakon simulator kabel (Read 43459 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #60
Tražim malo po eBay-u...

F01845 9 IN 1 G?+PX+Fly+XTR+FMS Flight Simulator Cable - $12.50 s poštarinom       (ovo bi trebao biti SKU107401 sa DE)

9 in 1 USB Simulator Cable Support FMS G4 G5 XTR AeroFly RC RealFlight JR Esky - $13.99 s poštarinom    (I ovo bi trebao biti SKU107401 sa DE)

F01872 9 IN 1 G?+PX+Fly+XTR+FMS RC Flight Simulator Cable For FUTABA JR ESKY TX - $12.51 s poštarinom      (ovo bi trebao biti SKU51480 sa DE)

Po ovim cjenama je jeftinije nego na DE i mislim da ću ubost jedan  :) Samo bih htio znati čemu novi dongle (SKU107401) kad je to isti 12 in 1 (koji je u biti 9 in 1) s drugom naljepnicom?!  ???

lp,
Marko

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #61
Evo, stigao je i moj primjerak. Sreći nema kraja, klinci uživaju, a vozikam i ja.
Tek sada sam vidio kako nemam pojma o letjenju  :D
Phoenix nam je nekako srcu najviše prirastao...

Hvala varadero na preporuci, hvala srepfler na obavijesti o akciji (piknuo ga za 15 buksa)  :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #62
Sad malo gledam, za vježbu bi možda bilo dobro i ovo. Čisto da se ne rauba stanica, a cijena je tu negdje, uz bok zakon simulator kablu   :-\
http://i291.photobucket.com/albums/ll286/amater_total/razno/stanicasim.jpg[/img]]

http://www.ebay.com/itm/6CH-USB-3D-Flight-Simulator-SM600-G3-G4-5-Reflex-XTR-APD-Phoenix-RC-Airplane-/120812276930?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item1c20f90cc2

Ima netko kakve spoznaje ?
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #63
Imao sam ja nešto slično, Dynam... Iskreno, nije to to... Radije raubam svoju stanicu, pa zato sam je platio  :)
Feeling na stickovima je smeće, ne možeš štelat visinu stickova, sve krivulje moraš postavljati u simu, a ovak si sve lijepo podesim na stanici i peglam
MAK Zapad

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #64
Pretpostavljam da filing na palicama nije nešto, ali Dynam i ovaj simulator koji sam ja spomenuo softverski nemaju dodirnih točaka. Ovaj Fly sky ima hardversku podršku za programe, slider kao na zakon kablu...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #65
Ha ja sam na takvoj stanici naučio letit helić, ali sad da idem vježbat nekakve 3D manevre na tome i onda ih isprobavat na pravom na svojoj stanici, radije ne
MAK Zapad

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #66
Bok,

se može ovo čudo spojit kak bežično s receiverom ?
ne mislim na dongle iz posta #33 (3.strana) nego baš ovaj...

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #67
Radi li na Mac OS X?

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #68
Tražim malo po eBay-u...

F01845 9 IN 1 G?+PX+Fly+XTR+FMS Flight Simulator Cable - $12.50 s poštarinom       (ovo bi trebao biti SKU107401 sa DE)

9 in 1 USB Simulator Cable Support FMS G4 G5 XTR AeroFly RC RealFlight JR Esky - $13.99 s poštarinom    (I ovo bi trebao biti SKU107401 sa DE)

F01872 9 IN 1 G?+PX+Fly+XTR+FMS RC Flight Simulator Cable For FUTABA JR ESKY TX - $12.51 s poštarinom      (ovo bi trebao biti SKU51480 sa DE)

Po ovim cjenama je jeftinije nego na DE i mislim da ću ubost jedan  :) Samo bih htio znati čemu novi dongle (SKU107401) kad je to isti 12 in 1 (koji je u biti 9 in 1) s drugom naljepnicom?!  ???

lp,
Marko

nemas brige samo uzmi i ja sam sebi ubojo za 12 zelenbaća

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #69
Ovaj koji radi sa RF G5.5 radi i sa verzijom 6. Jedino mi ne radi sa Pheonixom


Odg: Zakon simulator kabel

Reply #71
Sve je to ista karamela. Nečeš pogriješiti ni s 9 in 1.

lp,
Marko

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #72
Ma ni problem par dolara ak je onaj bolji?Juce sam u bircu ostavi 80 čuna a na svetoj vodi sam od '93 samo bezolovna piva, kava, caj i sokici, a vatrogasac sam ;) :)

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #73
Nije isto. Treba paziti. Ja sam imao jednog koji mi je radio sa zadnjim Phenixom i prepoznao samo RF 4.5 i 5. Sad imam drugi koji mi radi sa RF 6 ali ne radi sa Phenixom.

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #74
Pa ovaj je skuplji i mislim das bi trebo radit sa vise sim. Nebi htio reskirat za par dolara pa da bu problema, jer stanica je na putu helic je sastavljen josa cekam servace pa da to do polovice 3. mj. lagano krenem podesavat.Al se to bu nakuplo $!!! A trebo je bit neki helic do 500 kn.!