Skip to main content

Topic: Koji avion? (Read 8622 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Koji avion?

Reply #1
Od ova dva  ovaj prvi,žuti jer je sigurno sporiji i lakše ga je letit.
Na onoj cesni ne pišu dimenzije,ali definitivno je manja a i brža.
Robert


Odg: Koji avion?

Reply #3
Nemoj ga navlačit,čovek je napisal do 500 kn,a onaj  žuti je više ko jedrilica pa bu mu s tim lakše ;)
Robert

Odg: Koji avion?

Reply #4
da, ak ga bude bacao iz ruke :)


Odg: Koji avion?

Reply #5
Pa lakše mu je tak nego s malom cesnom poletit s livade,znači treba i negdi poletit,a s ovim može bilo gdi.
Robert

Odg: Koji avion?

Reply #6
to je točno

Odg: Koji avion?

Reply #7
ja bih isto glasao za jedrilicu, iako ovaj žuti djeluje jednostavan, ima i dva motora, no čini mi se da nema normalne površine obzirom da su samo 2 kanala na stanici, valjda dva gasa?

Čini mi se da bi mogao dobiti brzu zabavu sa žutim, iako je to nešto po meni kao kad se naučiš na automatik pa onda sjedneš u auto sa ručnim mjenjačem.. 

Meni je recimo problem koristiti rudder, tj. nikad ga ne koristim iako ga ponekad stavim na model, jednostavno sam previše letio samo na elevone i sad nikako da se prisilim da ga koristim..


Odg: Koji avion?

Reply #9
kolega je letio sa ovim hawk sky-em i usred leta mu se razdvojila krila :)
tak da ak ćete to uzimat pričvrstite krila s nečim ekstra

inače za početnike je odličan art tech wing dragon
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Koji avion?

Reply #10

inače za početnike je odličan art tech wing dragon

Potvrđujem! Kao totalni početnik uspio sam ga poletjeti iz prve. Slijetanje nije bilo presretno zbog jake bure ali već sljedeći put po slabijem vjetru uživao sam 10-tak minuta.Jako je stabilan i nije prebrz. Čak sam izveo i par loop-ova. Na nekih 30-tak metara visine ostao sam bez pogona jer se baterija ispraznila. Mogu reći da jako dobro jedri (kontrole su imale napajanje) i slijetanje je bilo uspješno.
Kod pada (u prvom letu) otkrhnulo se krilo i popravio sam ga sa izofloor-om i 5 minutnim epoksijem. 


Odg: Koji avion?

Reply #11
Puno hvala svima.
Zasad mislilm kupiti Seagulla, ali ako dođem do novaca kupiti ću Art Teh Dragona.  :-\

Odg: Koji avion?

Reply #12

inače za početnike je odličan art tech wing dragon

Potvrđujem! Kao totalni početnik uspio sam ga poletjeti iz prve. Slijetanje nije bilo presretno zbog jake bure ali već sljedeći put po slabijem vjetru uživao sam 10-tak minuta.Jako je stabilan i nije prebrz. Čak sam izveo i par loop-ova. Na nekih 30-tak metara visine ostao sam bez pogona jer se baterija ispraznila. Mogu reći da jako dobro jedri (kontrole su imale napajanje) i slijetanje je bilo uspješno.
Kod pada (u prvom letu) otkrhnulo se krilo i popravio sam ga sa izofloor-om i 5 minutnim epoksijem.

ja sam krenuo s njim
model je trom na skretanju, nije brz, ne divlja, idealno za početnike
moj je preživio svašta

ja ti preporučam  da se malo strpiš i kupiš dragona
ovaj seagull ima samo kontrole za gas i lijevo desno, znači dižeš ga s gasom to po meni nikak nije dobro, ovo tipu na video je u stall ušao 10 puta valjda
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Koji avion?

Reply #13
Vi koji ste kupili art tech dragona,da li se sa njim dobije i punjač za bateriju?

Odg: Koji avion?

Reply #14
Vi koji ste kupili art tech dragona,da li se sa njim dobije i punjač za bateriju?

Dobije se punjač ali najosnovniji. Ušteka se direktno u 220V i puni koliko ga ostaviš. U uputama piše "ne preko 5 sati".

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.