Skip to main content

Topic: extra 300 za jedno popodne (Read 10672 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

extra 300 za jedno popodne

Halo Ivane! evo pogledaj za jedno podne sklepa exta 300 i nasminkao sa foliama! Hi hi
jos samo jedan combo komplet i ima sansu da ga razbijem evo slicica nabrzinu!pozdra Pozdrav Pinky

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #1
ako je stvarno za jedno poslije podne!
ali kada kazes vjerujem,izgleda sasvim uredno i super , ALI ako nije tajna TKO sada ima cast biti probni pilot tvoj !!!!

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #2
 :D :D Mislim da cu ga ja pokusat furat ali samo da visi na elisi a za dalje ne garantiram ima deprona mozda cu nesto jos dodati vidim neke stabilizatore na tvornickim slicnim deproncima!A cuj to je igracka pa cu mozda drugi po svom napravit?????? :'( Lijep pozdrav de Pinky

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #3
Nisam najvaznije napisao ,zahvaljujucu LJEPILU UHU-POR stvarno je bila igracka to lijepitiAjde i ti jednog izrezi probaj maher si pa pokazi deckima da znas i od pjene napraviti model ne samo balza!hi hi  Pinky

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #4
Balza mi je u krvi i za drugo neznam,
upravo radim novo krilo sa nosivim profilom za maloga jedrenjaka,
za dan-dva slike,
problem je sto Joffa nije na ovom forumu pa me nema tko zezati i sa njegovim foto iz zraka,
ali guram ja i bez njega

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #5
Znaci ti si tvrdokorni balzas e sto se moze kad vadis tu balzu hi iz naftalina
slazem se samo ti radi od balze kada drugo neces ne da neznas nego iz principa neces!Ok ide Joffi javiti on je sa skype da sam sa tobom bla bla pozdrav Pinky(pokusat cu posaditi balzu mozda ce htjeti rasti i u Zadru???? :D

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #6
pozdravi JoFFa i kazi da me iznevjerio jer nije kao ti i na ovome forumu nego samo tamo na RCP,
moze biti da se i on takmici sa Mladenom  u duzini ??? :D :D

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #7
jel ovo 5 ili 6 milimetarska balza    ???
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #8
pozdravi JoFFa i kazi da me iznevjerio jer nije kao ti i na ovome forumu nego samo tamo na RCP,
moze biti da se i on tamici sa Mladenom  u duzini ??? :D :D

kolega......     :o
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #9
Marijom,prestani da se salis TO je Depron !!!! :'(

moj kolega je depronac !!!

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #10
PEVEC  je RIKNUO   gdje kupovati depron  ?????

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #11
PEVEC  je RIKNUO   gdje kupovati depron  ?????

možda je riknuo onaj u Amerika....

U HR i dalje dila depron     :-X   :-X   :-X
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #12
Bingulicu vam vasu jos nepavate jeli!Ako je pevac roknuo onda necu vise imati deprona pa cu preci kod leo modeli na balzu!Do sada sam se zafrkavao sa modelarima na skype bilo ih je od Sibenika do Slavonskog Broda
Decki laku noc kome je noc a kome jedan dobar dan pozdrav Pinky i cuski idu spavati bey bey!

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #13
Bingulicu vam vasu jos nepavate jeli!Ako je pevac roknuo onda necu vise imati deprona pa cu preci kod leo modeli na balzu!Do sada sam se zafrkavao sa modelarima na skype bilo ih je od Sibenika do Slavonskog Broda
Decki laku noc kome je noc a kome jedan dobar dan pozdrav Pinky i cuski idu spavati bey bey!

ma nemaš brige za depron....

btino je da ima epoksija
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: extra 300 za jedno popodne

Reply #14
Pinky jako lijep model, svaka cast. I ja bi htio probat nes napravit a da nije od balse...Jedan kolega od starog iz Kutine mi je dao jedno lijepo letece krilo od stiropora, jako kvalitetno napravljeno, presvuceno je folijom, 120cm wingspan. Moje je samo da elektroniko stavim gore. Imam onaj motor, TowerPro gljivu, ali nemam nosac za njega koji bi pasao na letece krilo, Ima li netko ideju kako da napravim taj nosac???

Hvala
Up we go!