Skip to main content

Topic: Letenje u Sisku (Read 40282 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Letenje u Sisku

Evo da sve dobre stvari ne dolaze samo sa kanala ili Domovinskog mosta peglala se termika i kod mosta u Sisku. Dan savršen, termike dosta, letovi bez problema 8-9 min po pravilima F5J klase. Alegro se iskazao. Master napravio dobar model.
Karlo. 098-711-540, Sisak

 

Odg: Letenje u Sisku

Reply #1
Danas prvi puta poletio Dex. Pošto je ovo jedan od prvih modela u Sisku koji se ovako bacaju, a ja bio sam bilo je svega. I utvrdo i umeko i na leđa. Prošao sa manjim oštečenjima prednjeg dijela trupa. Najteže ga je bilo nagovoriti da ne bude živčan.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Letenje u Sisku

Reply #2
nemoj ga jako bacati pa nebu živčan

 ;)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Letenje u Sisku

Reply #3
Evo danas smo Bajki i ja iskoristili prekrasno prijepodne. Malo je puhalo, ali...
Karlo. 098-711-540, Sisak


Odg: Letenje u Sisku

Reply #5
Raduje me da se u mome Sisku intenzivno leti,
ja sam kupio kucu u Hrastelnici i toliko ogromno zemlje da se planiralo urediti modelarsko letiliste,
moj dobar pajdas je ZZ koga vjerovatno i sam poznas,on je "slobodnjak"
srdacno te pozdravljam,  iv

Odg: Letenje u Sisku

Reply #6
ZZ i ja smo u istoj "slobodnoj" klasi F1B. Ima on i nekoliko vezanih samo ga je teško "navući" da uhvati vremena izaći na zrak. Imamo nekoliko modela koji traže pistu pa bi ta ideja o letjelištu mogla biti pun pogodak jer u blizini nismo našli ništa adekvatno.

Evo par Cekijevih (ZZ) slika
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Letenje u Sisku

Reply #7
ovu prvu sliku odozgo njegovu imam i ja a ja sam mu donio iz njemacke RC komplet uredjaj,tako sam ga upoznao a nedugo poslije sasvim slucajno sam kupio tu kucu upravo u Hrastelnici a ZZ je tada bio o vodovodu pa se nase poznanstvo time jos vise ucvrstilo,

javit cu se kod tebe jer u slijedece kratko vrijeme treba da dodjem tu

Odg: Letenje u Sisku

Reply #8
Pozdrav ekipi iz Siska!!
Bajki, dobar zagi i dobar let. Preko ljeta sam često u Lekeniku pa se možemo čuti i odletiti koju turu.

Pozz

Odg: Letenje u Sisku

Reply #9
pozdrav Sisku, u Starom pracnu proveo sam mnoga ljeta... draza mi Kupa nego more ...

Odg: Letenje u Sisku

Reply #10
pozdrav Sisku, u Starom pracnu proveo sam mnoga ljeta... draza mi Kupa nego more ...

a tako..... ja sam svoja ljeta proveo malo uzvodno u Vratečku .....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Letenje u Sisku

Reply #11
eto ti ga na, cudno da se i prije nismo sreli. mala nam ova rvatska... sto i nije tak lose, mos sve autom obic. cak i biciklom ide. u vrijeme izmedju skole i posla 2mjeseca sam ubio do makarske po otocima i obali. tesko da cu to ponoviti u skorije vrijeme...

Odg: Letenje u Sisku

Reply #12
Pozzzz PLAVI , nema frke, leti se skoro svaki dan ak nikako kasnije onda bar u 8 ujutro prije posla 
 evo link novog leta s pogorelca:
let collision pogorelac.wmv
Branimirov ugly-stic je za vrijeme leta u formaciji imao dužu antenu koja se upetljala u moj motorić i elisu, i pali su oba u zagrljaju !!! LOLLL!!!

Odg: Letenje u Sisku

Reply #13
ih.....

trebalo bu epoksija
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Letenje u Sisku

Reply #14
Pozzz svima... malo letenja u jutro u Sisku u 8.00.... Drveni, Branimir i ja....