Skip to main content

Topic: Letenje u Sisku (Read 40254 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sisku

Reply #60
ovaj zadnji je dobro pokosio livadu
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Letenje u Sisku

Reply #61
Nema puno oštećenja, samo puno blata. Pao u full mekano nakon nekoliko figura koje ni najbolji acro piloti ne mogu izvesti.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Letenje u Sisku

Reply #62
Evo sunčan dan, i u traženju livade za koju ne trebaju gumene čizme Brane napravio svoje prve F5J letove. Čestitke nadam se budućem takmičaru i ljutoj konkurenciji u ovoj klasi
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Letenje u Sisku

Reply #63
Po slici mi dijeluje da ste to u Sasinoj Gredi.
Ja sam tamo bio u Srijedu, pista je bila pod snjegom.

Moze li se tamo uci autom ili je rampa pod kljucem?

Odg: Letenje u Sisku

Reply #64
Evo sunčan dan, i u traženju livade za koju ne trebaju gumene čizme Brane napravio svoje prve F5J letove. Čestitke nadam se budućem takmičaru i ljutoj konkurenciji u ovoj klasi

nisam siguran Karlo da si ovo ti na slici,
ali je koncepcija modela po mome ukusu,totalno!
pozdrav, Ivan

Odg: Letenje u Sisku

Reply #65
Nastavak od jutros. jutros puhalo kao ludo, a popodne 0-1.
Je, Giga, Šašna Greda, jedina livada u okolici po kojoj se može hodati. Vrata su zaključana ali smo aute ostavili na cesti i ušli nekih desetak metara.
Ivane, to je Telstar, slovenskog RC-kit-a. Model sa kojim sam počeo F5J karijeru. Sad ga Brane mući i polako uči. Vrlo zahvalan i jednostavan za gradnju. Hvali ga i gos Rale na svom sajtu, a meni je dao naputke kako da ispravim neke konstrukcijske bugove.
Danas je najlošije prošao Red baron. Raširio se po livadi ko gripa po svijetu. Bajki kaže da će vjerojatno na zid, a sada nas terorizira njegov malđi brat, Black baron.
Karlo. 098-711-540, Sisak


Odg: Letenje u Sisku

Reply #67


čekam da giga stavi i neke svoje zapise, te mu usput zahvaljujem na društvu


 :) Zahvaljujem deckima na pozivu na nedjeljno druzenje na letjelistu Sasina Greda.


Ja nemam nekog video materijala od druzenja, nisam nista snimao.
Mogu reci da unatoc strasno jakom vjetru i poprilicnoj zimi ipak smo se fino izletili. Zadrzali smo se cca2h.

Mogu jedino obecati da cu se jos koji puta odazvati pozivu Sisackih modelara i doprinjeti bukom svojih nitro modela sisackim elektro zujalicama... ;D mozda im i dodijam...

P.S.Prije jedno dvije sezone kada sam pomogao Bajkiju da izradi svoj (mislim) prvi RC model, znao sam da su u Sisku jos par po stazu starijih modelara. Sadakada smo se sakupili iznenadio me broj novih zaljubljenika u RCletenje.
Bajki , ti mnogo siris zarazu... ;)



Pozdrav AeroKlubPopovaca,  Giga...


Odg: Letenje u Sisku

Reply #68
Evo da pokažemo kako su Siščani proveli prvi vikend mjeseca maja. Slike sve govore.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Letenje u Sisku

Reply #69
Naravno Drveni i moja malenkost smo malo proluftali njegov microjet... predugo je stajao na ormaru...

Odg: Letenje u Sisku

Reply #70
Evo da bacim koju sličicu s miting u Popovači u organizaciji Gige :) i jedan low pass ... šišanje i feniranje na pogorelcu :) LOL

Odg: Letenje u Sisku

Reply #71
evo nakon nekog vremena i dosta novih letjelica, nastavljamo sa ovom temicom
pojavili su se novi letaći na sceni: Kristijan, Zlatko i Ygy1206.
Nabrijana mala ekipa ali nas je pokrenula iz neke modelarske letargije
nema tog deprona kojeg ne mogu poletiti i skršiti, a ving dragon sa innrunnerom penje vertikalno kao neki hotliner,
kad je samo točkica onda se gasi motor i čeka, čeka.....

evo par fotkica, a dečki imaju i nekakve video zapise pa...
Karlo. 098-711-540, Sisak

 

Odg: Letenje u Sisku

Reply #72
nakon kresha koji je prouzrokovao range test, u sisak su stigle tijekom godine dvije mlade dame pa sad slijedi dug proces upoznavanja i dotjerivanja, hvala Bombeku i Danči
Karlo. 098-711-540, Sisak


Odg: Letenje u Sisku

Reply #74
Evo i danas je bilo šteta propustiti par dnevnih sati pa se okupila stiropor ekipa kod mosta. U goste nam je stigao i kolega Crash sa svojim ljepotanima.
Vrijeme izvrsno , modela puno, ekipa: Crash, Ygy, Ivan, Kiki i ja.
Napokon sve ide doma čitavo. Nismo vjerovali u Kikijevog terminatora ali je pokazao zavidne rezultate u mučenju onoga koji ga vozi.
Karlo. 098-711-540, Sisak