Skip to main content

Topic: Pitanje u vezi izbora stanice i ugradnje FrySky modula... (Read 3288 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Pitanje u vezi izbora stanice i ugradnje FrySky modula...

Reply #2
Malo miješamo kruške i jabuke: u prvom postu 3xp3rt pita za telemetrijski modul sa kojim je moguće kontrolirati sve FrSky prijemnike, a u drugom postu je prikaz V8HT DIY modula kojim se mogu kontrolirati samo ne-telemetrijski (V8...) prijemnici.

A sada odgovor:
-ako jednostavno želiš FrSky bez telemetrije, ugradiš V8HT DIY modul i imaš na izbor 4 različita prijemnika (8,7, 7CPPM i 4 kanala)
-ako ti je do telemetrije, bolje je nabaviti DHT-U modul sa displejom za podatke:
http://www.himodel.com/radios/FrSky_Two-way_2.4G_Module_W_LCD_Display_DHT-U.html
k tome onda ide i sensor hub, senzori......

I naravno... u svakoj varijanti gubiš novce... :D


Damir

Odg: Pitanje u vezi izbora stanice i ugradnje FrySky modula...

Reply #3
Hvala momci na infou, ali niste mi glavno odgovorili ;)
Znaci sto se tice...dometa, sigurnosti veze i ukupnog ulozenog-dobivenog, je li ovo odvoljno dobra kombinacija za let sa ozbiljnim modelima...eto to je bottom line?
 :D

Odg: Pitanje u vezi izbora stanice i ugradnje FrySky modula...

Reply #4
Sudeći prema napisima na forumima, FrSky je solidan i cijenom pristupačan sustav. Iskustva sa T9X su raznolika, ali čini se da su djećje bolesti prošle i da je sada rijeć o sasvim pristojnom predajniku. Naravno, Futaba i Hitec predstavljaju bolji izbor, odmah iza Multiplexa koji do sada bilježi besprijekoran rezultat u pouzdanosti. Na koncu, kao što je Diogen implicirao, izbor ovisi o dubini novčanika.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Pitanje u vezi izbora stanice i ugradnje FrySky modula...

Reply #5
Plitak je novcanik...haha...zato i smisljam ova rjesenja...ta najlakse je izbrojati 400$-500$ i uzet auroru recimo... ali nije to to...ja vise volim ovako...neke kombinacije ali da ispadne dobro, po mogucnosti
a imao sam 9x vec pa je prodao kolegi s foruma, bio sam prezadovoljan s njom...sad kontam opet uzet ali s modulom ovim...radi didatne sigurnosti

Odg: Pitanje u vezi izbora stanice i ugradnje FrySky modula...

Reply #6
Hvala momci na infou, ali niste mi glavno odgovorili ;)
Znaci sto se tice...dometa, sigurnosti veze i ukupnog ulozenog-dobivenog, je li ovo odvoljno dobra kombinacija za let sa ozbiljnim modelima...eto to je bottom line?
 :D
Da.

Odg: Pitanje u vezi izbora stanice i ugradnje FrySky modula...

Reply #7
Hvala na odgovoru veliki gospodine ;)