Skip to main content

Topic: 2205C Brushless motor problem (Read 2443 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2205C Brushless motor problem

Jučer su mi stigli motorčići za quada i sa jednim imam problem tj. bakreni navoji mi stružu po zvonu.
E sad sam ja njega rastavia i mislim se ubaciti šajbu između ležaja i zvona ali neznam jeli to glupa ideja tj. oće li to utjecati na nešto?
Motor je ovaj http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7520

2205C Brushless motor problem

Reply #1
Nemozes jednostavno pritisnut malo navoje prema dole? Nece "distancer" radit probleme ako osovina sjeda nazad kako treba, stane zeger prije ležaja sa straznje strane itd.


Sent from my jaTelefon using Tapatalk

2205C Brushless motor problem

Reply #2
ak je outrunner onda nema lezaj na zvonu nego je ili imbus ili presano. lezaja su dva na unutarnjoj komponenti.
ugl, bilo kako bilo, jedan od elemenata nije na lezajevima nego je giksan na osovini. njega probaj pomaknunti al pazi da sve ne iskrivis, onda si na putu za trikopter
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: 2205C Brushless motor problem

Reply #3
Nakon što sam stavio post sam ga nabio malo rastavljenog i sad je ok. Uglavnom riješeno je  :D

2205C Brushless motor problem

Reply #4
eto ipak bu quad :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: 2205C Brushless motor problem

Reply #5
Mora biti  ;)