Skip to main content

Topic: Riknula elisa na gyro 19cm helicu (Read 2817 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Riknula elisa na gyro 19cm helicu

Pozdrav,

novi sam pa oprostite ako je tema na krivo mjestu odnosno ako uopce ne spada ovamo, no nadam se da cete mi moci pomoci :)

imam ovaj helic http://www.ebay.com/itm/140535045814?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_633wt_1017

i nakon dosta padova i sudara sa zidovima, ormarima i ostalim preprekama gornja elisa se jednostavno prestala vrtiti..

ima netko iskustva s tim? ako ima molim bilo kakav savjet sto napraviti, svaka pomoc dobrodosla :)

hvala!

Odg: Riknula elisa na gyro 19cm helicu

Reply #1
Predpostavljam da je otišel zupčanik na jednom od motora.
Jedino gdi bi mogel to nači je neki manji servo,ali problem je taj da ti zupčanik mora biti potpuno isti i sa istim brojem zuba ili moraš mijenjati oba dva,ali opet nesmiješ pretjerati jer ti omjer prenosa neče biti dobar.
Robert

Odg: Riknula elisa na gyro 19cm helicu

Reply #2
fala na odgovoru.

em nemam tak mali sarafciger, em ne znam kaj je manji servo?

trebam to prvo rasarafiti sve i skinuti dole a onda dalje...

Re: Riknula elisa na gyro 19cm helicu

Reply #3
Pogledaj na eHirobo.com, tamo sam ja uzimao djelove za te male helice, samo pazi da budu odgovarajuci. Prvo rastavi sve da vidis sta ti je riknulo.

Odg: Riknula elisa na gyro 19cm helicu

Reply #4
mojeg modela nema tamo..

Sky Lanneret je oznaka, kojem bi to bilo najslicnije?

danas cu ga rastaviti cim mi frend dofura mali sarafciger pa cu valjda skuziti kaj je problem.


Odg: Riknula elisa na gyro 19cm helicu

Reply #5
Problem je njegova cijena....
Ja sam tako imao dva pa jedan pa nijedan,....

I odlučio se napokon za nešto sa svom podrškom i djelovima .....

Na ravno 450 PRO  8)

Pozzzz

Odg: Riknula elisa na gyro 19cm helicu

Reply #6
ma ovo je kupljeno za zajebanciju po stanu i okolo, za 100kn nema boljeg :D

javio sam se prodavacu i lik mi je dao opciju da kupim cijeli helic bez upravljaca za $8, dakle ni za 50kn. uzeo sam to i sad imam jedan cijeli za rezervne dijelove, ako se i to strga ide sve u smece :D

Odg: Riknula elisa na gyro 19cm helicu

Reply #7
ako  hočeš  nešto  malo  a  da  valja  onda     pogledaj ( nine   eagles!!!!!)
  otporan  na  udarce  !!!
DJI MAVIC PRO

Odg: Riknula elisa na gyro 19cm helicu

Reply #8
Da, Solo Pro je super fixed pitch heli, a ako hoćeš dobar micro heli pogledaj Walkeru Mini CP - vjerojatno najbolji micro CP heli samo košta kao veliki
MAK Zapad