Skip to main content

Topic: Vic do vica (Read 722773 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Vic do vica

Reply #2250
Da se maknemo malo od corone ... evo jedan s Mujom ...


Kaže Mujo Fati:
-Zamisli Fato, već šest dana ležim kraj krave u štali
 očekujući da se oteli i ništa?!
-Kada te vidi pokraj sebe, sigurno misli da se već otelila !

Odg: Vic do vica

Reply #2251
Štefek, e te peče savest kaj si me prevaril?
-Savest ne, al me peče kad pišam.


 :)


Odg: Vic do vica

Reply #2253
U apoteci:
-Imate li maske?
-Nemamo.
-Imate li asepsola?
-Nemamo.
-Imate li kondoma?
-Imamo.
-Točno sam znal. Uvijek kad počne neko sranje,
 mi se možemo samo j*bat' !







Odg: Vic do vica

Reply #2259
Pitanje više nije gdje si bio '91. ili '41 ? ,
sad je pitanje gdje si bio zadnjih 14 dana ??!


  :D :D :D :D :D

Odg: Vic do vica

Reply #2260

Evo naletjeh na jedan tekst ...



1 DAN IZOLACIJE
Dijete nije otišlo u školu. Ja otvorio bolovanje. Svi smo doma, žena šparet ne isključuje cijeli dan. Jebe i koronu i Kinu. Nismo jeli ovoliko od nove godine .Par nekih trzavica, ništa strašno s obzirom da smo svi kod kuće. Djeca će mi dobit valjda po 10 kila

2. DAN IZOLACIJE
Jedem maslenjak  i pitu od jučer. Oslobodio sam svoj ormar kako bi smo tu smjestili 4 vreće po 25 kila brašna , karton ulja, 5 jumbo pakovanja toalet papira, konzverve, tjesteninu. Mislim da žena krije od mene informaciju da će rat , kako mi ne bi aktivirala PTSP.
Punica zvala , ne može doći, boji se korone. Osamdeset joj godina. Kad u nekoj emisiji na tv gost kihne, ona odmah ustaje i sebi mjeri temperaturu .Ovo je prvi dan u zadnjih 20 godina da nije došla .Al zato zove 20 puta dnevno. Ne javlja se na fiksni nikome da joj neko ne bi došo.

3 DAN IZOLACIJE
Žena i ja smo se posvađali peti put od jutros. Ne mogu više lepina i maslenjaka. Znam da se to mora potrošiti al ću dobit zapetljaj crijeva. Izvago sam se. Osam i po kila u tri dana. Ćunu jedva i primijetim .

10  DAN IZOLACIJE
Da znate kako je krompiruša iz frižidera dobra, nikad više ne bi ste jeli vruću. Prste da poližeš.
Djecu smo poslali kod majke  još peti dan, da majka ne dolazi
Sami smo. Nismo bili sami 9 godina. Ne znam se ni ponašat kako treba.
Ležimo, hoće da je češkim. Znam na šta to na kraju dođe. Češkim je evo 7 put danas i u prosjeku 5 puta dnevno u zadnja tri dana.

11 DAN IZOLACIJE
od češkenja mi noge klecaju, jedva hodam. Izašo do prodavaonice nešto jaranu da dam. Pita me jel se drogiram, kaže da sam propo skroz .
Kupio usput  tečni sapun , ono 5 litara   zalihe ode u tri dana, Koža na dlanovima mi je bijela
Žena me pita hoćel da me češki . Reko nemoj matere ti do večeras, stvarno će svijet mislit  da se drogiram .
Kolko se češkimo, mislim da ćemo  trojke dobit .

13 DAN IZOLACIJE
-Došao na posao. Doručkovo ćevape, juhu, begovu čorbu.
Nedostaje mi češkanje. U 12 sati ponovo otvorio bolovanje. Ko preživi izolaciju, pričat će.


:D