Skip to main content

Topic: 56 istovremeno !!! (Read 8537 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

56 istovremeno !!!

na aerodromu nedaleko od Minhena 29 Augusta istovremeno se naslo u vazduhu 56 modela,
svi na 2,4 GHz  2/3 su letjeli sa Spektrum-om

Odg: 56 istovremeno !!!

Reply #1
I nije bilo problema, mislim sa upravljanjem?
Ako je tako, narućujem odmah svoj prvi 2,4 modul...

Damir

PS. ..a možda se ipak netko sudario, tek toliko..  ;D

Odg: 56 istovremeno !!!

Reply #2
da li se netko sudario o tome nije pisalo,htjeli su da postave novi svjetski rekord i trebala su im 76 aviona ali ih nisu mogli toliko da skupe,
u americi znam da ih je istovremeno letjelo 45 ali jako velikih, ti koji teze 20-tak kg. i bez i najmanjih problema,ovih 45 su bili svi sa Futabom,

pozdrav, Iv

Odg: 56 istovremeno !!!

Reply #3
Uvjerio si me !
Narucio sam 2,4 modul i prijemnik.... iako ne prvi, radim sa time od 98', na jednom drugom podrucju primjene (bas zato sam i bio nepovjerljiv prema 2,4).

Damir

Odg: 56 istovremeno !!!

Reply #4
ja ga imam vec 8 mjeseci,desilo mi se par puta da sam zaboravio izvaditi 'brkove' (vrhove antene da jedan viri iz trupa van) i sjetim se kada je model vec jako visoko jer penje jako brzi i potpuno vertikalno ali nisam nista primjetio,u jednom modelu mi je prijemnik,regler i Lipo jako tijesno jedan uz drugoga nista uopste ne a zice preko toga isprepletene,
bez 2,4 se nei bi usudio tako letjeti jer ja idem do granice vidljivosti

Odg: 56 istovremeno !!!

Reply #5
ja ga imam vec 8 mjeseci,desilo mi se par puta da sam zaboravio izvaditi 'brkove' (vrhove antene da jedan viri iz trupa van) i sjetim se kada je model vec jako visoko jer penje jako brzi i potpuno vertikalno ali nisam nista primjetio,u jednom modelu mi je prijemnik,regler i Lipo jako tijesno jedan uz drugoga nista uopste ne a zice preko toga isprepletene,
bez 2,4 se nei bi usudio tako letjeti jer ja idem do granice vidljivosti

s obzirom na godine,koje su to granice vidljivosti?
preko 50m? ;D

Odg: 56 istovremeno !!!

Reply #6
ja ga imam vec 8 mjeseci,desilo mi se par puta da sam zaboravio izvaditi 'brkove' (vrhove antene da jedan viri iz trupa van) i sjetim se kada je model vec jako visoko jer penje jako brzi i potpuno vertikalno ali nisam nista primjetio,u jednom modelu mi je prijemnik,regler i Lipo jako tijesno jedan uz drugoga nista uopste ne a zice preko toga isprepletene,
bez 2,4 se nei bi usudio tako letjeti jer ja idem do granice vidljivosti

s obzirom na godine,koje su to granice vidljivosti?
preko 50m? ;D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odg: 56 istovremeno !!!

Reply #7
50m pod uvjetom da su dalekovidni  :-\
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX



Odg: 56 istovremeno !!!

Reply #10
Kaj to je bilo zadnji put kaj si vidio taj model  ;D ;D ;D

Da sam izgubil model, nebi imal file iz loggera !  :-[

..pis of kejk... dečki koji lete F3K idu i do 1 km.... granica sposobnosti (zdravog) ljudskog oka je oko 2 lučne sekunde, a treba ti 4 ako želiš uočiti gibanje.

Nišan na vojničkoj pušci ima oznake i preko 800 m, a čovjek ima manju silhuetu od takvog modela.

F5J-N uz raspon krila od oko 2 metra na 500 m je skoro 20 i više lučnih sekundi.

...letio sam i na 1380, ali mi se izbrisao logfile, pa nemam dokaza.


..a uvijek ti ostaje stara poslovica.: telo bačeno u vazduh ne moš' da omane patos pa da mu j.... m...


Damir


Odg: 56 istovremeno !!!

Reply #11
 :D :D :D
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: 56 istovremeno !!!

Reply #12
kupio sam na e bay-u snajpersku stanicu i sad letim na 2km ko od sale. ;D
a da i ne pricam da modele dizem preko 5000m,naravno more biti vedro.to je i jedan od razloga sta sam preso na elektro.naime nitro i benzinski motori su mi poceli praviti probleme na vecim visinama. :)


Odg: 56 istovremeno !!!

Reply #14
50m pod uvjetom da su dalekovidni  :-\

Andjelko, u mom si slućaju zaboravio dodati još 524 metara...vidi log :P

Damir

a di ti je onaj sa ravnom crtom prema dole....

 :'(
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe