Skip to main content

Topic: Modelarska Knjiga, Biblia (Read 4836 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Modelarska Knjiga, Biblia

Volio bi podijeliti sa vama knjigu koja je BIBLIA za modelare.Stvarno svaki modelar bi trebao pročitati to.U toj knjizi je  opisano od A do Ž šta modelar treba znati u svim fazama modelarenja..Knjiga je u pdf formatu i mozete je download na linku ispod.Knjiga je na Slovenskom jeziku nazalost prijevoda nema ali svaki modelar toliko razumije da zna o čemu se radi.Autor knjige je vrhunski pilot i modelar Rafael Cajhen.

Moderatore molim za Sticky ako može, hvala

[
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: Modelarska Knjiga, Biblia

Reply #1
hvala  ;)

Odg: Modelarska Knjiga, Biblia

Reply #2
odlično !   :) :)

Odg: Modelarska Knjiga, Biblia

Reply #3
Neznam dal mi se sve učitava kako treba, al ja nevidim link :(


Odg: Modelarska Knjiga, Biblia

Reply #5
Ne razumijem zašto je autor ove teme izbrisao link nakon 20 dana, ali ova tema više neće biti sticky

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Modelarska Knjiga, Biblia

Reply #6
Nemora se odmah đonom po autoru teme, vidi se da je tema uređivana pa je vjerojatno nešto nije dobro iskopiralo kod uređivanja. Nevezano sad za autorska prava jel.


Hvala kingu za link.

 :)


Odg: Modelarska Knjiga, Biblia

Reply #8
Ja vam preporučujen knjigu "leteći modeli" od Otona Sabe,lako se nabavi i poučna je 8)

Odg: Modelarska Knjiga, Biblia

Reply #9
Ja vam preporučujen knjigu "leteći modeli" od Otona Sabe,lako se nabavi i poučna je 8)


Foxxy di se to može nabavit?
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form


Odg: Modelarska Knjiga, Biblia

Reply #11
tema stara 3 god :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Modelarska Knjiga, Biblia

Reply #12
Ante,ako budeš zainteresiran nazvat ćemo Hrvoja Ćurdu,inače modelara iz Posušja.On često dolazi u ST ili će je poslat pošton.


 

Odg: Modelarska Knjiga, Biblia

Reply #13
Da, ali mu je ostala jedna  :P

Odg: Modelarska Knjiga, Biblia

Reply #14
Ne brini se koliko mu ih je ostalo,samo reci koliko ti ih triba,100,200,300.......
potrudit ćemo se da ih dobiješ. Jer Sabo je još uvik aktivan i često je prisutan na mitinzima u okolici :D

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.