Skip to main content

Topic: Izlozba Modelarske Udruge R/C istra u Puli (Read 3351 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Izlozba Modelarske Udruge R/C istra u Puli

U Puli od 02.10 do 06.10 odrzat ce se izlozba modelarske udruge R/C Istra.Bit ce izlagani modeli ,galerija fotografija,projektirani snimici letaca i mogucnost probe simulatora leta.Svi su pozvani i dobrodosli.U privitku plakat izlozbe.

Pozdrav svima :)
Predsjednik Modelarske Udruge '' R/C Istra ''

www.rcistra.hr

Odg: Izlozba Modelarske Udruge R/C istra u Puli

Reply #1
Ma zakon, predobro!!

Tako nesto treba i kod nas u Zagrebu :)

Odg: Izlozba Modelarske Udruge R/C istra u Puli

Reply #2
Tek ove godine smo osnovali udrugu i imamo dosta toga za organizirat  :) .Za sljedecu godinu imamo u planu organizirat  radionicu za pocetnike (izrada natjecateljskih modela F1N-150 i F1N ) i tko se bude iskazao moci  ce pristupiti skoli leta (teorija aviomodelarstva, ucenje sklapanja aviomodela ,ugradivanje elektronike + odreden broj sati leta na aerodromu s instruktorom).

Pozdrav... kad zavrsi izlozba detaljan opis i slike .

Luka
Predsjednik Modelarske Udruge '' R/C Istra ''

www.rcistra.hr

Odg: Izlozba Modelarske Udruge R/C istra u Puli

Reply #3
Tek ove godine smo osnovali udrugu i imamo dosta toga za organizirat  :) .Za sljedecu godinu imamo u planu organizirat  radionicu za pocetnike (izrada natjecateljskih modela F1N-150 i F1N ) i tko se bude iskazao moci  ce pristupiti skoli leta (teorija aviomodelarstva, ucenje sklapanja aviomodela ,ugradivanje elektronike + odreden broj sati leta na aerodromu s instruktorom).

Pozdrav... kad zavrsi izlozba detaljan opis i slike .

Luka

Bravo bravo i opet bravo!

Ako cete trebat ikakvu pomoc javite se!!

Odg: Izlozba Modelarske Udruge R/C istra u Puli

Reply #4
Doslo je oko 300 ljudi.Djeca iz vrtica, osnovne i najvise iz tehnicke skole.Vrlo zadovljni ... :) :) :)

Sada nastavljamo dalje.Pozdrav svim letacima
Predsjednik Modelarske Udruge '' R/C Istra ''

www.rcistra.hr

Odg: Izlozba Modelarske Udruge R/C istra u Puli

Reply #5
evo jos slika i na kraju ja s mojim piperom od 2 m  ;D.Zahvaljujem svima koji su mi pomogli i nadam se da ce ovo biti jos jedan korak prema promoviranju naseg hobbija.Inace ja sam Markovic Luka predsjednik udruge i bilo ko nam se zeli pridruzit iz pule i okolice nek se slobodno javi... vise informacije mozete nac na nasem web situ  www.rcistra.hr.

Evo i videa

Izložba modela udruge " R/C Istra "
Izložba modela udruge " R/C Istra " 2
Izložba modela udruge " R/C Istra " 3
Izložba modela udruge " R/C Istra " 4
Izložba modela udruge " R/C Istra " 5

Poz.

Luka
Predsjednik Modelarske Udruge '' R/C Istra ''

www.rcistra.hr

 

Odg: Izlozba Modelarske Udruge R/C istra u Puli

Reply #6
bravo kolega!

show must go on  ;)