Skip to main content

Topic: Problem s paypal-om (Read 4727 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Problem s paypal-om

Znaci ovako,napravio sam si pay pal racun jos davno ali nisam imao kartice pa ga nisam niti koristio.Sada imam karticu,upiso sam sve podatke na pay palu tocno ali jednostavno mi se uvijek pojavljuje ovo ... Jel zna netko sta da uradim?

R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Problem s paypal-om

Reply #1
Jesi upisao onaj verifikacijski kod sto si morao traziti od banke (4 broja)?

Odg: Problem s paypal-om

Reply #2
ne rade sve kartice sa PP-om. koju karticu koristis?

Odg: Problem s paypal-om

Reply #3
Meni debitnu karticu nisu prihvatili nego revolving (Visa).
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Problem s paypal-om

Reply #4
moras imati i para na kartici nesto ako je drito od racuna nekog, mene je njakalo zbog toga.

Odg: Problem s paypal-om

Reply #5
Ne samo to nego banke ne daju da se skida sa kartice ako nije osobno dozvoljeno. Trebas nazvati banku ili otici osobno tamo i autorizirati transakciju. Nakon tog puta to vise neces morati raditi.

Odg: Problem s paypal-om

Reply #6
Imam debitnu visa karticu iz hypo alpe adrie,budem sad nazvao banku pa cu vidit sta i kako jer jedni mi kazu da trebam dobit od banke nekakav aktivacijski kod da bi je mogo koristit na pay pal-u a vi opet kazete da trebam imat love na njoj ... Trenutno gore ima oko 20-30kn tako da mislim da to i nije problem,hvala svima na pomoc :) .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Problem s paypal-om

Reply #7
Na racunu imas izgleda dovoljno, kroz par dana ce ti se na ispisu pojaviti transakcija od paypala ukljucujuci 4-5 znamenkasti broj, broj ces unijeti na paypalu i nakon toga ce ti novce vratiti na racun, a paypal ce ti biti aktivan.

Odg: Problem s paypal-om

Reply #8
Ne, novce koje su mu skinuli u svrhu provjere/autorizacije racuna vracaju na njegov bankovni racun, a ne na paypal.

Odg: Problem s paypal-om

Reply #9
Fly... gdje ti stoje novci na paypalu tamo pod balance?
Ako da onda moras povuc novce i sjedaju ti na racun... ides na withdraw ako se ne varam.

Odg: Problem s paypal-om

Reply #10
Skinu ti par dolara i vrate nakon par dana nazad na racun i prve 4 znamenke u nazivu dolazne transakcije su autorizacijski broj. Nakon toga su pare na paypalu ne na kartici. Aktiviras withdraw funkciju na paypalu i svakog 1. U mjesecu se pare automataki prebace na karticu s paypala, a ako hoces odmah povuc neke pare s paypala balansa na karticu u roku 5-7 dana, onda ti uzmu 5 dolara naknade za to.

Odg: Problem s paypal-om

Reply #11
Ma idem do banke u ponediljak i rjesit cu to vec s njima,hvala svima :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Problem s paypal-om

Reply #12
Fly... Sad sam pogledao na paypal, neces moc povuc novac...
[attachimg=1]

Odg: Problem s paypal-om

Reply #13
koji si račun napravio paypal?buisness ili individual? jer visa kartica je inače ona kartica glavna za pay pal i jedino sa njom možeš prodavati a ne samo i kupovati

Odg: Problem s paypal-om

Reply #14
Nemam pojma,a da ja napravim kompletno novi racun?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa