Skip to main content

Topic: E-Fly buggy  (Read 5289 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

E-Fly buggy

eto i ja se natrag vratio u auto vode sa novim bugijem ( meni novim), razocarao me time sto sam odma morao slagati mtor ali ajde uspio sloziti  ;)  , u sebi ima traxxas motor 3.3 ccm  po meni to je posteno dosta snage .


slike su slikane pred kojih sat vremena jer sam ga tek sada dovrsio  :( 


vise slika ide sutra  ;)

Odg: E-Fly buggy

Reply #1
Super izgleda,sretno na test runu! Nemoj ga potrgat odma :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: E-Fly buggy

Reply #2
Hahah toki necu  :)  test run ce mozda danas biti kad obavim. Postam video  ;)

Odg: E-Fly buggy

Reply #3
Kak ga palis, pull ili na kutiju?


Daj videoooo! :)

Odg: E-Fly buggy

Reply #4
palim ga na pull vec sam sve zuljeve dobio  :D   danas sam ga vozio sve skupa 15 minuta i to tako ne bas nesto jer sam ustimavao motor ... a i vremena nisam vise imao prvi dan kad bum ga vozio ide video jer danas bi bilo koma jer to nije bilo slicno voznji  ;)

Odg: E-Fly buggy

Reply #5
prije pola sata isao voziti po kisi da vidim kao je to voziti po kisi i upalim auto sve super i odem ja u travu i ugasi se motor i ja ga idem natrag upaliti i stavim grijac svjecice i povucem i ostala mi kurbla od pull starta u ruci  :'(   pa evo i ovdje pisem ako ima ko starter pull ili roto a da netreba nek se javi  :D 


ili ako imate kakvu ideju kakav materijal da namotam na pull start  ;)

Odg: E-Fly buggy

Reply #6
kad je meni pukla špaga od pull starta, uzeo sam debeli plastični konac (cca 1mm) x 3 dužine stare špage + extra 5 cm i fino na jednoj strani napravio čvor i skurio upaljačem da bude sigurnije.
onda fino napraviš pletenicu, fino zakuriš kraj, smontiraš i pullanju nema kraja.
tak radi već 3 godine.
odmah sam napravio 2 komada da se ne hebem ako pukne.

Odg: E-Fly buggy

Reply #7
e to mi nije ni palo na pamet ... ali neda mi se vise nacukavati sa time po vani jer po selu me ljudi cudno gledaju kad to kurblam ... kod viktormodelsporta sam si nasao elektricni sstarter da samo na prekidac ga upalim ...ali hvala na ideji ako si bum ostavio ipak pull onda sigurno da to radim ;) ;)

Odg: E-Fly buggy

Reply #8
e to mi nije ni palo na pamet ... ali neda mi se vise nacukavati sa time po vani jer po selu me ljudi cudno gledaju kad to kurblam ... kod viktormodelsporta sam si nasao elektricni sstarter da samo na prekidac ga upalim ...ali hvala na ideji ako si bum ostavio ipak pull onda sigurno da to radim ;) ;)

Hehe, i mene su ljudi čudno gledali kad sam kurblao pa sam onda odlučio stati na kraj tome:
http://www.youtube.com/watch?v=ayt_s2uBk4M
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: E-Fly buggy

Reply #9
e ovo je pametna ideja...  a na koji nacin se zakurbla motor?? mislim sto okrene motr  ???


Odg: E-Fly buggy

Reply #10
Traxxas ez starter, to je zapravo brushed motor i getriba i radi kao alnaser preko jednosmjernog ležaja.  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: E-Fly buggy

Reply #11
aha ... i meni je isto bilo to najbolje rjesenje ... i ako nije tajna kolko vas je dosao taj ez strater  ;)

Odg: E-Fly buggy

Reply #12
Ne zelim biti johnny raincloud ali mi ovo ne izgleda kao trx 3.3 motor ?

Odg: E-Fly buggy

Reply #13
Nema ovo veze sa traxxasom.  :)

Odg: E-Fly buggy

Reply #14
covijek od kojega sam kupio kaze da je to trx 3.3 ali stariji i da je mjenjao rebra ono sto dolazi iznad svjecice  ;)