Skip to main content

Topic: V.Meeting MAK Zapad i ZK Rode Prelog 03-04.09.2016 (Read 23901 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: V.Meeting MAK Zapad i ZK Rode Prelog 03-04.09.2016

Reply #45
@Zed ,nikada nisam sumnjao u Tebe...ČESTITAM... ;)

@Marko....Bravo.... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: V.Meeting MAK Zapad i ZK Rode Prelog 03-04.09.2016

Reply #47
Poštovani Marko : od skice pa do današnjeg leta ...Bravo i Hvala.... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: V.Meeting MAK Zapad i ZK Rode Prelog 03-04.09.2016

Reply #49
Štriček Plavi, hvala na videu  :)

I petu godinu zaredom, organizatori i prateće osoblje je (OPET) pokazalo
kako treba biti organiziran rc miting!

Svaki do sad je bio odličan, iz godine u godinu ljestvica će diže prema gore, oni koji to nisu, siguran sam da su se ove godine 100% uvjerili u to i svaka vam čast na tome - svima, Marjanu i njegovoj ekipi, Bojanu i uvijek vrijednim i pristupačnim domaćinima zamajarskog kluba "Rode" i čitavoj ekipi koja je organizirala prvenstvo u dronovima! Nama koji "samo dođemo na gotovo" kao sudionici, uz zahvalu svima koji su nam to omogućili ostaje nada da ćemo i sljedeće, i one iza, opet biti dio ove manifestacije.









Hvala svima još jednom od čitave ekipe Čakovec R/C Flying-a, nadam se da ste uživali u mom "pokušaju" ganjanja matrice zvuka MiG-a 21  :D :D

lp,
Marko



 

Odg: V.Meeting MAK Zapad i ZK Rode Prelog 03-04.09.2016

Reply #52
Evo da se i ja malo javim,

Tek sam danas došao sebi od ove pustolovine u Prelogu, prije svega bih se zahvalio svim našim sponzorima koji su nas pratili u realizaciji ovog meetinga. Isto tako zahvaljujem svima koji su pomogli u organizaciji jer bez njih bi bilo nemoguće to izvesti poseban naglasak dajem na ZK Rode i našeg Danijela njegove žene i  njihovih kćeri koje su bile dio našeg tima sva tri dana.

Posebno zahvaljujem svima modelarima koji su nas posjetili i bili dio našeg tima na meetingu, a najviše pozdravljam ekipu iz Rijeke i Istre koja je s nama bila sva tri dana. Hvala svima koji ste potegnuli do Preloga što kao gledatelji a što kao sudionici.

Meni osobno je drago kada tako nešto se organizira i modelari se odazovu, nadam se da će nas dogodine biti više.

Dron race je isto tako uspio i jako sam zadovoljan s time, hvala HUBSU koji nas je prepoznao kao partnere u takvoj organizaciji.

Evo malo iz medija linkova pa se možda nađete na slikama, ja osobno nisam stigao ništa slikati jer sam stalno moral biti u pokretu.

http://www.vecernji.hr/techno/u-prelogu-odrzano-prvo-prvenstvo-hrvatske-u-utrkama-dronova-1111433

http://emedjimurje.rtl.hr/drustvo/video-i-foto-modelarski-miting-i-prvenstvo-u-utrkama-dronova-u-prelogu

http://drava-info.hr/2016/09/foto-prvenstvo-drone-racing/

Lijep pozdrav svima i vidimo se slijedeće godine 02.09.-03.09.2017

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: V.Meeting MAK Zapad i ZK Rode Prelog 03-04.09.2016

Reply #53
Za sve one koji ne znaju kako izgleda ovaj genijalni organizator prijatelj i dobar skroman čovjek ovdje je drugi s lijeva  :

            Gosp. Marjan Pondeljak -Jarun75  , MAK-ZAPAD


Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: V.Meeting MAK Zapad i ZK Rode Prelog 03-04.09.2016

Reply #55
Hvala Plavi , Renato je bio u  u Splitu na proljeće .....Legenda je to ... 8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: V.Meeting MAK Zapad i ZK Rode Prelog 03-04.09.2016

Reply #56
Moram se zahvaliti vrhunskim ljudima koji su organizirali meeting, i napravili pogotovo nama koji smo prvi put tamo jedno fenomenalno iskustvo.


Jarun, Drvić, Davor, Bojan i ostali; od srca Vam hvala!
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: V.Meeting MAK Zapad i ZK Rode Prelog 03-04.09.2016

Reply #57
Pridružujem se Sysovim zahvalama..super atmosfera,organizacija i ekipa ali i novo iskustvo...dogodine opet ako nas žene puste  :)


ps.
pozdrav i kuharu koji je završio "gadovar" na PS2 bez mem.kartice (njegove riječi ;D [size=78%])[/size]

Odg: V.Meeting MAK Zapad i ZK Rode Prelog 03-04.09.2016

Reply #58
Svaka čast na trudu da organizirate ovo, nadam se da ću imati mogućnosti posjetiti slijedeće godine vašu manifestaciju.
Stvarno profesionalno odrađeno.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: V.Meeting MAK Zapad i ZK Rode Prelog 03-04.09.2016

Reply #59
Pridružujem se Sysovim zahvalama..super atmosfera,organizacija i ekipa ali i novo iskustvo...dogodine opet ako nas žene puste  :)



Pa pofurajte žene kao i mi, naše bolje polovice kažu da im je bilo suuuper  ;) a i sa narudžbom komponenti više nemamo problema  :D .