Skip to main content

Topic: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi (Read 12359 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #45
malo vam je tema skenula sa puta ili.....

kaj se tiče ove glave ( o kojoj ste i počeli pričati ) jel bi se dalo sa obične (FB glave ) poskidati višak i složiti linkovi kao na ovoj od compasa .... dakle samo staviti neku puškicu umjesto kuglice od linka a sam link od t komadiča aluminija...

Ako se usudiš i da ti se eksperimentirati ne znam zašto ne...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #46
Glava je stavljena, evo slike za usporedbu. Ako nekoga interesira...  ;). Ako želite još neke slikice, samo recite.


[attachimg=1]
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #47
Fakat je dosta niža! Lijepo zgleda nema kaj
Daj bubni koju izbliza
MAK Zapad

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #48
mene zanima dal če biti neke razlike u letu u odnosu na običan flybarless?

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #49
Fakat je dosta niža! Lijepo zgleda nema kaj
Daj bubni koju izbliza

Evo slikica.

mene zanima dal če biti neke razlike u letu u odnosu na običan flybarless?

Kako ne, kako ne. Onaj bobbling u tic-tocovima bi trebao biti skroz eliminiran sada! To me je i najviše gurnulo da upgrejdam :)

Sada lijepo punim bateriju ;). Kak pada snjeg, naravno da nebum letil vani idem u neku veliku garažu... (naravno praznu!) :) Ima li netko kakvu dobru ideju za mjesto? Bilo bi guba iznajmit neki paviljon na velesajmu za zimsko letenje
 ;D

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #50
Dobro izgleda,definitivno!!!
Živio Align!

 ;D

PS:Uspio sam "upariti" th-9x stanicu i tarot XYZ na svojoj 550-tki,sve složeno i KONAČNO možemo prvi lijepi dan ići to čudo probati!
Pozdrav!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #51
Je. Lipi helikopter, jos mu samo fali trup jednog Textron Bell 206 Jetrangera, onako sa svim detaljima... ;)
3 x rc helikopter :P

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #52
Dobro izgleda,definitivno!!!
Živio Align!

 ;D

PS:Uspio sam "upariti" th-9x stanicu i tarot XYZ na svojoj 550-tki,sve složeno i KONAČNO možemo prvi lijepi dan ići to čudo probati!
Pozdrav!

TOOO! :)

Evo prvi let odrađen u garaži, leti, tracking je dobar, nije ispucao sablje, ja sam spreman ;)

Je. Lipi helikopter, jos mu samo fali trup jednog Textron Bell 206 Jetrangera, onako sa svim detaljima... ;)

Šteta glave ... ;) Iako maaalo podsjeća.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #53
Misliš da ti zbog glave onak wobbla?
Jesi probao druge dampere i smanjit gain na 3GXu?
MAK Zapad

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #54
lijepo , čisto i precizno .... možda čak i preprecizno , pa ima svega koji mm između blade gripa i onog držača od swash plate...
se to nebu poljubilo pod opterečenjem ?
dx9-xd8-gobac630

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #55
Misliš da ti zbog glave onak wobbla?
Jesi probao druge dampere i smanjit gain na 3GXu?

Nije wobble! To se zove bobble ;).
I treba povećati gain. Na žalost zbog vremena to nisam stigao provjeriti prije nego što sam stavio novu glavu.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #56
lijepo , čisto i precizno .... možda čak i preprecizno , pa ima svega koji mm između blade gripa i onog držača od swash plate...
se to nebu poljubilo pod opterečenjem ?

Pametno pitanje! Vidio sam video gdje frajer dokazuje da nema problema, tak da sam tu kolko tolko miran ;).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #58
Da ne kažem jesam ti reko ....

http://www.infinity-hobby.com/main/newsdesk_info.php?newsdesk_id=672&osCsid=060bb2fd2c3df7eb7772c2416e003991

Dakle mijenjaj šarafe, ovi koje si dobio nisu dorasli zadatku, s tim da nema veze sa "loose bolts" nego će se desiti na svima prije ili kasnije.

Uh, to je stara stvar i simpi ti o tome govori već u prvim postovima, to vrijedi za 700 glavu. Možeš vidjeti i na mom jednom postu da sam kontaktirao dobavljača koji kaže da to nije slućaj kod 600 DFC. Hvala sve jedno!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Ajmo malo prodiskutirati o DFC glavi

Reply #59
U teksu se spominje i 600DFC grip arms. Ne vidim zašto se ne bi odnosilo na 600DFC. Tekst kaže da se desilo na 700-tki a odnosi se i na 600-tku jer je dizajn isti. Ja bi ipak promijenio te komponente, mislim da ove stare mogu izdržati neko vrijeme ali prije ili kasnije ... krc ...
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG