Skip to main content

Topic: Mali FPV miting??? (Read 6266 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mali FPV miting???

Reply #15
Hahaha ludilo... Pa vidis da ce se drasticno povecat odaziv ak pomaknes na kad nisam na godisnjem! :)
Ajmo zakazat datum u 9. mj i onda forsat ga.
E da, mora neka voda bit blizu za tvoj quad! :)

Odg: Mali FPV miting???

Reply #16
A čuj, ima nas freakova za letenje na sve strane, ali posao, žena, djeca, godišnji...
ne možeš samo po odazivu presuditi da ekipe nema, ima je ali nažalost ne možemo svi odvojiti cijeli dan za letenje.
ja evo prvi imam subotu i možda nedjelju max po 2h uključujući put do livade i nazad...

bio sam par puta do vas tamo dok sam bio 'slobodniji' vremenski...
 pa znam kako sati procure kao pijesak kroz prste, jer je zabava zagarantirana pa se gubi pojam o vremenu

Odg: Mali FPV miting???

Reply #17
sve jasno Tom, nisam mislil na tebe jer smo se čuli danas preko moba  :)

općenito je kod nas teško okupiti letače bez obzira na godišnja doba, odmore i sl.....
prije kad je još bilo takmičarskih RC kategorija redovita okupljanja činila su se mnogo jednostavnija...


kak je Daglas rekel, nek stoji sad kak je pa budemo u hodu vidli razvoj situacije


na kraju kad se sagleda situacija.... puno lakše bi bilo izmislit neku jednostavnu i strogo propisanu nacionalnu kategoriju i dati joj godinu/dvije da zaživi uz uvjet da se ništa (nikad!!) ne mijenja nego forsirat mitinge.....

takmičenje je uvijek najbolji način okupljanja ljudi, no ono povlači problem konstantnog pokušaja izmjene i dopune kategorije što na žalost s vremenom uništi kategoriju  :(

ali uvijek postoji nada, samo treba smislit nekaj zanimljivog, jednostavnog i svima dostupnog  :)

10 do 12 ...uskoro novi dan

Mali FPV miting???

Reply #18
Evo Dex, nevezano za tvoj meeting, BorisP, Laser i ja smo se dogovorili ici zajedno FPVejat 31.08. ili 01.09.
Lokacija o kojoj smo pricali je negdje oko Zumberka. Ja sam isao u preliminarnu izvidnicu u subotu. Ako ces moc, bilo bi super da i ti dodes. A i zvat cemo onog doktora sa Bixlerom, kak se vec zove... :)
Ideja je sto ranije ujutro tamo doci, letjeti dok nas ne potjeraju i to je to. :)

http://www.flyfreak.net/fpv-i-ap/novi-zagi-xl-fpv/msg123543/#msg123543


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odg: Mali FPV miting???

Reply #19
ok, ok, primljeno na znanje... budem si zacajhal u svoj kalendar  :)

jedino oko čega nisam sretan je ovo ranije u jutro... no, nije bitno nebu ni prva ni zadnja noč kaj nem spal  ;D

Odg: Mali FPV miting???

Reply #20
samo da se pohvalimo....  ;D

plazmica 129cm ušetala u naš klub

krstitli smo ju već s FPV-om, jednostavno divota  :)


Mali FPV miting???

Reply #22
Nije to losa ideja, ta lokacija mi je na popisu. Samo neznam za neku pogodnu mikro lokaciju tamo. Ti znas?


Mali FPV miting???

Reply #24
Ma da al da su jezera 500tinjak metara daleko!