Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1033909 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3210
Haha Remote, ovo je zakon  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3211
Svaka čast momci. Moja ekipa i ja stagniramo. Što zbog gripe,što zbog kineza,što zbog lošeg vremena... Ali vi ste ekstra. Samo naprijed. Imam jedno pitanje za poznavaoce. Koristim Jazzov frejm,i nešto sam malo pametovao da mogu na njega 6 inch-a propove. I onda u tom pametovanju,skontam kako bi bio ljepši,ako mu zadnje ruke budu malo zabačenije unazad od prednjih. Međutim,to je dovelo do toga da mi sad središte frejma i CC3D nisu u samom sjecištu suprotnih motora. Tj,ispalo je da mi je CC3D nekih 6mm-10 mm ispred CG (nisam mjerio,već mi sad pade na pamet taj eventualni problem,pa iz glave otprilike kažem odstupanje). Ima li to veze,oće li praviti problem,ili da probam pomjeriti CC3D nazad,ili ako ne može,da vraćam u osnovnu konfiguraciju?
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3212
Po mome iskustvu dali je kontroler naprijed, u sredini ili iza ne igra nikakvu ulogu. Na trenutnom quadu mi je u samoj guzici, jedno 15cm od CG-a i tako letim već pola godine.  :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3213
nadam se da je za vikend dobro vrijeme i da se nalazite opet jer ja bi vam se pridruzio! krecem u cetvrtak u hr!! juhuu!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3214
Bravo...
Rejsanje kroz kapije je odlično...

Koliko ja tu vidim, Ironic je nenormalno brzo savladao sve tajne zanata... Respect...

Brz je k'o zmija... i ne žali malca očigledno  :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3215
stari moj, manuala je nenormalno brza :D pa ono kad se vec zaletim glupo mi kocit onda, neznam, valjda nemam straha ;D istina, frejm je totalno u banani od zadnjeg izivljavanja, cijeli se popigao po dijagonali, tako da ga sad moram odsarafit i ponovo vratit u nulu, ali totalni je gust vozikanje kroz vrata, naravno kad ih ne pogodis... i ne pjesacis po quad 100m dalje :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3216
Haha neka neka... samo gas...

Meni stigle dječije radosti...

Sada je ostalo čekanje novih video goggles i onda gas... :-)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3217
Ironic novi mini je spreman, skidamo vrijeme ispod 20sec 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3218
ovaj tj redizajniram vrata, tako da jos malo papra dodam 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3219
More more sto uze to bolje

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3220
Da li je netko isprobao OpenPilot Version 15.02 (Ragin’ Cajun)? Kazu "major flight performance improvements", PWMSync i OneShot125...
 
 
https://forums.openpilot.org/topic/56822-new-release-1502/
 
 
BTW, ovaj vikend sam po prvi puta i ja poceo malo u Acro modu letjeti, uf treba se nauciti, a i mislim da cu se nakon ove ture potrosenih HQProp 5x4 vratiti se na gemfanove, ukupno 20 propelera i strobe police light 350kn  :o

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3221
Kako to da nitko ne koristi ovaj frame?  ???

Čini mi se super za fpv juriš i snimanje. Dok se ovaj prokleti kurs dolara malo ustabili mislim da si složim jednog ovakvog malca.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3222
Izgleda kao da ga je stvarno lako slomiti...  :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3223
Ne mora biti, moguće je da se samo noge odvoje pri jačem udarcu pošto je frejm iz 3 osnovna djela(prednje ruke, zadnje i sredina). Iz slike se baš i ne vidi kako su pričvrščene za frame, izgleda kao da se drže na 3 mala šarafa.  :)