Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 314768 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #315
Ante sa sigurnošću tvrdim kako će na piketu biti još i alkara i konja i biciklista i šetača i ometača.......
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #316
ako vam smetaju šetači i svi ostali možete na moju pistu ispod kuce,piket se nazire u pozadini slike ;)

 

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #317
Nazalost Ante moram te razočarat nemogu ni ja danas imam nekih neizbježnih obaveza[emoji22][emoji22][emoji22]


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #318
Ante sa sigurnošću tvrdim kako će na piketu biti još i alkara i konja i biciklista i šetača i ometača.......


A šta ćemo sad...scenarij ko svakog vikenda,al idemo nas dva svejedno,zbog kiše i bure san se baš zaželia
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #319
Nazalost Ante moram te razočarat nemogu ni ja danas imam nekih neizbježnih obaveza[emoji22][emoji22][emoji22]


Sent from my iPhone using Tapatalk


Nema veze,šta je tu je
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #320
Pozdrav ekipa!
Ako vas bude sutra popodne iza 4 na Piketu stignem i ja malo da param nebo...
Vidimo se!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #321
Dan svima oce li bit popodne  koga  na piketu da doveden maloga da vidi  kako se leti,?
početak je uvjek težak

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #322
Živio Mirost , dođi jer imaš uvijek nešto za pokazat sinu...vjerujem da će biti i modelari ,a ako i ne , vidjet će druge zračne aktivnosti.Za tvoju informaciju većina modelara dolazi u kasnim poslijepodnevnim satima.. :) ..
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #323
Ok znaci oko 5 - 6 uri bit ce ekipe. Pa da se i ja raspitan s obziron da radin par modela pa da vidin od setapa sta mi jos triba.
početak je uvjek težak

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #324
Ponesi i te modele u izgradnji da vidimo o čemu se radi ;)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #325
Mićo sta ima popodne na piketu  mislin se ocu li dolazit, jel pokosena trava, oce bit  koga s modelima?

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #326
Jbg tek san sad vidio poruku.A inače trava je pokošena,ja sad iden jer najbolje je iza 6h,stane vitar i nije previše vruće ;)

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #327
Snimaju neki spot
početak je uvjek težak

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #328
A zato sam i utekao a i moram raditi tako da nisam uspio probati jeta od stiradura!


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #329
Ma bilo je super iza 6h Piket je bio samo za nas.....