Skip to main content

Topic: Replika Penkalina zrakoplova - clanak (Read 12457 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Replika Penkalina zrakoplova - clanak

koga zanima ...


Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #1
 a sto mi je stricek Marijan Ivancek - Manz  ljepi !!!!
pozdravljam ga, ZERO

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #2
300......
 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #3
ps. donosio sam material iz njemacke,gubio vrijeme a imao sam pametnijega posla,placao ga mojim penezima i na kraju mi je HV ostala duzna 3.700 DM,
Budala !

Šta plačeš za tih 3700DM, neki su dali puno više za Hrvatsku pa oni što su ostali iza njih ne cvile po svim forumima kao ti.
 
Pljuc!
 
Mi smo u ovoj državi naučili sve skupo plačati tak da jedva čekam da vidim taj zrakoplov kaj radi g. Ivanček u zraku.
 

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #4
a jel moraš svaki drugi post zagaditi sa tvojim DM i tvojim pajdašem
 
kao da mi neznamo što sve ne valja u lijepoj našoj pa nam ti moraš svaki dan soliti pamet.
 
Ako ništa drugo respekta radi prema Wespu kaj plača ovaj prostor da bi se svi mi mogli zajebavati i piskarati.
 
Mene ova tema zanima i ovaj avion koji se gradi a otvorio ju je bubi kojeg ne poznam nešto dobro ali je pravi modelar i takmičar kao i njegov stari. Oni koji ih bolje poznaju sigurno znaju bolje od mene koliki je njihov doprinos modelarstvu u Hrvata.
Vidim da  bubi ne piše nešto ovdje a ima dobre teme i fotke sa raznoraznih događanja i sad kad je otvorio temu ti ju odma porigaš spominješ svog pajdaša koji se drži uber Zagrebačkih pilota i leti po Velebitu. Glumi zaštićenu vrstu pred izumiranjem.
 
Ivane drži se modelarstva a to kaj se događa ne RCP vjerujem većinu više ne zanima kao ni tvoj pajdaš, to je prošlo svršeno vrijeme.

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #5
e pa ti mogu reci da je i bubinov stari moj pajdas,
zajedno smo ratovali na modelarskom bojnom polju,
a to zast bubi ne pise ovdje nego tamo ??
pa valjda nece da ima posla sa takvima kao ti  :D
ali tebe interesuje samo OLDTIMER - Gazda - 300

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #6
Ivane rekao sam ti da se ne praviš glup jer buš ostao takav.
 
Staviš temu masnim slovima u tvom stilu "OPASNO" i onda se pojavi kao neki opasni "300"
 
Ajd nemoj vrijeđati Hrvatsku inteligenciju.
 
To kaj je pukla ljubav između tebe i tvog pajdaša ne tangira nikog ni na jednom forumu.
Sad kad dođeš u HR fino se sližite i zaližite jedan drugom rane da da svi skupa odahnemo od dva stara gunđala.
 
Ako poznaješ Veličkove onda bi bilo red da ne zagađuješ postove jednog od njih.
Ipak bi to od tebe bilo previše za očekivati samo kad pogledam početak ove teme.
 
a sto mi je stricek Marijan Ivancek - Manz  ljepi !!!!
pozdravljam ga, ZERO


Pa odmah zatim
 
upravo sam procitao na RCP komentar moga do nedavno najboljega Pajdasa OLDTIMERA, tamo a ovdje 300

pa vecu petljanciju nisam vec godinama procitao,o Boze oprosti mu,njemu je More do Koljena,

Manz nije uopste dao SVIJETAO doprinos u domovinskom ratu on je jedini bio pametan i iz svega toga izvukao ljepe peneze,dok su svi drugi radili iz entuzijazma,kao sto ce i kod ove gradnje to uraditi,
kao i sve kod nas pa tako se i tu pretjeruje,
samo jedan navod iz novina,za letvice kvalitetna i suha Smreka 3.500 eura,
pa da su ga iz Raja kupili ne bi toliko kostale te letvice i ljepilo !!!
nazdravlje

ps. donosio sam material iz njemacke,gubio vrijeme a imao sam pametnijega posla,placao ga mojim penezima i na kraju mi je HV ostala duzna 3.700 DM,
Budala !

Ovak ti sa svim svojim frendovima kao i sa državom?
 
Ajde se odluči više tko ti je od tvojih pajdaša drag a tko nije ako ne možeš sam zna tvoj pajdaš neke ljude u bijelom pa jedan drugom glavu u dupe i posjetite ih.
 
Samo prije dogovorite proviziju jer će na vama ti ljudi izgraditi karijeru i potegnuti novce pa da ne budeš opljačkan kao što te Hrvatska država opljačkala  :D
 
 

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #7
a jeste zabrijalllllliiiiii......
 
 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #8
ma....
 
Ovaj jugović samo gnoji o svojim "uspjesima" i pametuje gdje god stigne.
 
Postao je kao nekad Jaca, očekujjem da iz paštete iskoči.
 
lako srati sa par tisuća kilometara udaljenosti....i u svaku temu ubaciti svoje "zrnce mudrosti" začinjeno
sa jalom i kenjanjem kako je tu kod nas sve za qrac. Jel'te mi smo glupi pa nam treba Jovan Ajova da nam objasni....
 
Indy
 
 
 
 

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #9
ma....
 
Ovaj jugović samo gnoji o svojim "uspjesima" i pametuje gdje god stigne.
 
Postao je kao nekad Jaca, očekujjem da iz paštete iskoči.
 
lako srati sa par tisuća kilometara udaljenosti....i u svaku temu ubaciti svoje "zrnce mudrosti" začinjeno
sa jalom i kenjanjem kako je tu kod nas sve za qrac. Jel'te mi smo glupi pa nam treba Jovan Ajova da nam objasni....
 
Indy

 :P :D

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #10
Evo poslije kritike nekolicini njih kojima je potrebna pomoc Ljudi u bijelom, tetkica i sta vec,
dodjoh i ja na red za kritiku,

na RCP-u komentar OLDTIMERA na koji sam duzan odgovoriti,
koliko je Ivancek zasluzan za razvoj modelarstva u Hrvatskoj to znaju mnogi tako dobro kao i ja,
cinjenica je da je kod razvoja bespilotnih letilica za Hrvatsku vojsku radio kao nitko Tom Prukner a najveci  "crnac" bio Miroslav Stojkov
obojica na kraju nisu dobili ni za utroseni Benzin sve pare a o drugome da ne govorimo,
tko je pokupio pare koje su na ime pomoci poslane iz Stuttgarta ?
gdje je Kombi takodje darivan odande ?
nije Ivancek ali netko iz grupe,poznato je tko,on nije to znam ali je ipak jedini ON osjetio financijsku dobit iz svega toga,to znam,
takodje iz tecajeva  gradnje letecih modela koje je ON vodio,(8.000 Kuna,koliko ja znam)
nigdje para a nigdje modelara !
ne zelim umanjiti njegove vrijednosti ali znam i da drvo-letvice za gradnju rebara krila ne mogu kostati niti blizu 3.500 eura,

nije meni Mladene do toga da vrijedjam Marijana koga bog zna koliko godina poznajem i to veoma dobro,a i tvoj modelarski put mi je veoma dobro poznat i ti sada pises slavopojke i izdajes se za velikoga modelara kada znam da si od uvijek samo simpatizant modelara a vrijedjas ovdje ljude koji to nisu zasluzili,
tetkice,ljudi u bijelom i.t.d.


i na kraju,da li je Hrvat samo taj tko je rodjen u Hrvatskoj ?

izvinjavam se WESPU jer ovo nije mjesto za rasprave ovakove vrste ali je i OLDTIMER clan ovoga foruma.
za mene je ovim ova tema zavrsena.


kada si Diogena i Marija ocrnio i jos par njih ne cudi me da si i mene.
Ja i Vilim Kmoch smo bili do njegovoga zadnjega dana kao dva brata,Vilijev sin Damir to dobro zna.
je si li ovo pisao u trijeznom stanju ?
odakle to ?

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #11
jel to odgovor na ovaj post sa RC PILOTA ?:
 
ako si suradjivao sa srbima za vrijeme rata to zbilja nije u redu.jel to istina?




.



Registrian: 30 Svi. 2009
Lokacija: Karlovac
Korisnik je:
Poruke: 577  Poslan: 20 Velj. 2010 u 09:09 | IP Logged   

--------------------------------------------------------------------------------
 
        26.veljace.2010.: Upravo sam na susjednom forumu  procitao  jedan zloban i nizak
komentar na moj i Mancov racun. Ja znam ko sam i sta sam, svjestan sam svojih mana
 i vrijednosti pa takve i slicne prljave poruke i objede jednostavno ignoriram.
Takve prljave poruke i komentari  sami za sebe najvise govore bas o karakteru onih  koji
 su ih napisali. Normalno je  posao moderatora je da na forumu pazi na red, ne vrijedjanje,
 opcu kulturu - sve i vise nego sto je napisano u pristupnom formularu.
BUBI  se potrudio pa je postao hvale vrijedan post, isto kao i tu kod nas. Cudno kako  zavidni ljudi
 odmah vide crveno pa omalovazavaju tudji trud, blate i nekaznjeno ogovaraju
 No ovaj put se blati i moj kolega i prijatelj Marijan Ivancek pa cu ipak  reagirati. Tim vise sto
je ista osoba pred par mjeseci na slicno bijedan nacin omalovazavala naseg pokojnog
prijatelja Vilija Kmocha. Ne znam cemu mu to treba osim ako ta osoba   omalovazavanjem drugih
zeli sebe prikazati kao... nesto bolje ili ne znam sta bih rekao
Evo, cuo sam se sa Marijanom koji  je jako dobro informiran i zna sta se dogadja po gornjem
pitanju. Moram naglasiti da i ja i stotine starijih i mladjih hrvatskih aviomodelara, natjecatelja,
pilota jedrilica, letaca paraglidera, pilota aviona, samograditelja aviona  znademo da je Marijan
castan covjek  i da mu na daleko nema ravna. Na zalost  se ponekad nadje poneka sujetna i
samim sobom nezadovoljna osoba koja ocito  ima izprazan zivot pa svoje frustracije
istresa po nama na forumima i grupama.
Svom nekadasnjem kolegi sa livade koji ga je oblatio na NFF-u  Marijan porucuje: da ga
pamti kao zrelog, pristojnog i kulturnog kolegu pa ga moli da obuzda strasti i ponasa
 se onako kako ga on pamti. Ja bih samo dodao da se barem pokusa ponasati dostojno  covjeka
 koji je dobrano zakoracio u osmo desetljece zivota. Znakovito je i to da Manca blati osoba
  koja uopce NIJE rodjena u Hrvatskoj, koja NIKADA nije zivjela u Hrvatskoj
ni sad ni za vrijeme yuge. No mislim da je taj mudrac jako dobro znao u ratu svoje prljave pipke
 pruzat  iz daleke Njemacke do ovamo a sve  kao u "dobrim namjerama". 
Ne bi me cudilo da se sutra sazna kako je isto tako  "dobronamjerno"  pomagao i  prodavao
 materijal u republici srbskoj, Srbiji, Makedoniji, Iraku  i ko zna gdje jos.
 I da nam bas  jedan takav pljuje po nasim Hrvatima koji su u domovinskom ratu
 od sebe dali sve sta su mogli, fuj!   Cinjenica da je taj covjek  u seocetu Hrastelnici
 kraj Siska kupio staru napustenu kucicu u koju nikad nece uselit ne daje mu pravo da
se pravi vazan kao da je tu od stoljeca sedmog i svako malo nam prodaje pamet. Pritom
Nit posteno zna nas jezik, nit posteno  zna Njemacki, a pogotovo ne zna engleski.
 Ma ne zna ni bandicev  'rvacko kajkavski
Ovu poruku cu za dva dana sam editirati jer ne zelim stvarati nered na ovom forumu  koji
 je namjenjen samo aviomodelarstvu a nikako ne blacenju od strane nezadovoljnih i zavidnih
kolega   koji izgleda da nemaju svoj vlastiti zivot. Molim Admina i moderatora za razumjevanje
i da ovo ne brisu u iducih 48 sati.
=================================================
 

 

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #12
ma da to je Gazda

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #13
E ajmo još pričati tko ima problema sa prostatom,nočnim mokrenjem i inkontinencijom !!!
Ljudi aj zajebite priče tipa" a di si ti bio dok sam se ja borio...i ta sranja!
Možemo se zajebavati (recimo o slovencima ha ha )ali ne pretjerujte!
Tko ja kakav privatno nema smisla iznositi javno !Ja Ivančeka poznajem 20 godina i kaj bi sad trebao pisati ???
Ivane ! vjerujem  da nisi imao loše namjere ali molim te nemoj komentirati stvari  kao što je ovo bio primjer !?
Evo ja ne bi trebao reči javno da jako volim Wespena,Majkija, Simpija (a nisam peder)  ali ja to moram jer moje srce ne bira između razuma i hm... a čega ?

Odg: Replika Penkalina zrakoplova - clanak

Reply #14
nisi  k***c  :D
ja  nepoznam ivičeka
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX