Skip to main content

Topic: Pomoc oko setup-a za prvi quad (Read 9578 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pomoc oko setup-a za prvi quad

Reply #15
hvala na info ... kupio sve sta mi treba ;)




Odg: Pomoc oko setup-a za prvi quad

Reply #16

Cekam jos jedan paket 10ak dana i onda krece slaganje! :)


Za sad me muci kako montirati KK plocicu?! Jel ju treba namontirati na neke "vibration damping" loptice ili nesto slicno?!











Odg: Pomoc oko setup-a za prvi quad

Reply #17
Stavi ju na neki "anti vibration" podlosku. Na svom quadu moram upravo to napraviti jer se tocno osjete vibracije.
Lp,
Alex


Odg: Pomoc oko setup-a za prvi quad

Reply #19
Netko je tu na forumu koristio cepice za usi, a moze se iskoristiti i kutija u kojoj dode kontroler.
Lp,
Alex

 

Odg: Pomoc oko setup-a za prvi quad

Reply #20
Ja sam iskoristio kutiju u kojoj je došao fc,, sve drži dvoljepljiva 3m traka.  Quad mi je pao već nekoliko puta i to baš na glavu zbog loma propa u zraku,, kk2 je još uvijek u komadu.


[attachimg=1]

 

Odg: Pomoc oko setup-a za prvi quad

Reply #21
Vidim da neki spajaju direktno  + i - sa esc bez power distribution board http://www.youtube.com/watch?v=kuXlxIWR9II  ima kakave razlike u krajnjem rezultatu ili nema?
“Ako činjenice ne odgovaraju teoriji, promijenite činjenice.”

Odg: Pomoc oko setup-a za prvi quad

Reply #22
Imas na HK kabal za to ako se nezelis zezati s lemljenjem nego samo plug and play...


Odg: Pomoc oko setup-a za prvi quad

Reply #24
Polako slazemo ... odlucili smo gdje, sta, kako! :)


Do sutra bi mogao poletit!


Treba propelere blansirat, provjerit teziste ... i ako netko ima jos koji dobar savijet za prvi let i sl. ;)










Odg: Pomoc oko setup-a za prvi quad

Reply #25
Spremni za prvi let ;)










Odg: Pomoc oko setup-a za prvi quad

Reply #26
Quad uspjesno odletio za pocetak!


Izgubili smo jedno 45 minuta dok nisam skuzio da sam motor 3 i 4 naopcke ustekao ;)
... poslje bilo sve ok ... lagani hover i sad treba trenirat! ;)

















Odg: Pomoc oko setup-a za prvi quad

Reply #28
Nice!  ???
Kolko te para na kraju izašlo sve skupa?
Planiraš kakvu kameru stavit?


Odg: Pomoc oko setup-a za prvi quad

Reply #29
Hvala! ;)


Nisam tocno racunao ... oko 1000-1200kn?!


Prvo da se malo naucim letit to cudo ... onda ide gore Mobius ... vec sam isprinto neke dijelove za "anti-vibration" nosac ;)
Imam opremu za FPV ... al mislim da necu to stavljat na quad ... cini mi se da nema bas nesto viska snage za jos tereta?!
Tek sam odletio 2 leta ... tako da je jos puno nepoznanica! Trebam stavit neke LED-ice i to je to za sad ;)