Skip to main content

Topic: FPV-što odabrati? (Read 41776 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FPV-što odabrati?

Reply #166
super,coljo hvala ti puno,i vama ostalima hvala isto :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form


Odg: FPV-što odabrati?

Reply #168
bok ljudi
imam jedan problem a da sad ne otvaram novu temu bum tu objasnil  ;)
prekjucer sam uspio do kraja pribaviti fpv naci sve komponente i jucer napravio mejden fpv-a i skuzim da izgubim signal vec na nekih 30 metra od sebe
mam onu v antenu na tx-u jel mozda to problem ??


i da zaboravih spomenuti fpv je na 1,2 ghz

Odg: FPV-što odabrati?

Reply #169
Pogledaj dali su ti rx i tx na istom kanalu. Ja sam na boscamu-u eksperimentirao sa kanalima i imao istu stvar, do nekih 50m slika savršena, poslije potpuni gubitak slike.

Odg: FPV-što odabrati?

Reply #170
meni ne radi ako je na istom kanalu meni samo radi ako je npr 7 na transmiteru i 4 na reciveru ili 7 na transmiteru i 8 na reciveru

Odg: FPV-što odabrati?

Reply #171
Najbolje staviti stock antene ako imaš ili posuditi od nekoga pa probati s njima,, nema druge.  :(

Odg: FPV-što odabrati?

Reply #172
pa ako se ne varam to su stock antene ...navjerovatnije budem si uzeo polaarized antene sa hk jer kako sam citao te su najbolje  a i tesko da cu nac nekoga za antene jer ne leti puno ljudi na 1,2  :'(

Odg: FPV-što odabrati?

Reply #173
Vjerujem da ima ljudi na forumu koji se koriste sa 1,2Ghz opremom, samo im treba dati vremena da se jave.
Ne znam dali si palio i ostalu opremu osim fpv sistema kada si radio testove, zbog mogućih smetnji  za testiranje pali samo osnovno, tx, rx, kameru i monitor. Inače antene i/ili uparivanje kanala su najvjerovatniji problem. Proguglaj po netu dali su drugi imali takav problem sa tim sistemom.
Može biti da nisi dobio ispravne antene, meni su sa telemetrijom za apm došle antene sa odlemljenom oprugom  unutar one plastike, dok su drugi dobivali antene za sasvim drugu frekv.  :)

Odg: FPV-što odabrati?

Reply #174
Jesi palio opremu bez antena slučajno?

Odg: FPV-što odabrati?

Reply #175
Ja sam kupi rabljeni tako da neznam kaj je prije radjeno na sistemu
dok palim samo sistem naći dok nije na mini quadu onda imam veliki do me (50m)sigurno jer nemam veće dvorište

Odg: FPV-što odabrati?

Reply #176
A jeli ti uopće kompatibilan reciver s transmiterom? Daj neku sliku!

Odg: FPV-što odabrati?

Reply #177
Je kompatibilna je evo slike kroz par minuta

 

Odg: FPV-što odabrati?

Reply #178
evo ja se izvinjavam ali nisam mogao prije staviti slike  :'(


na trecoj sliki je prikazano kako sam stavio antenu u voznji znaci tako kako je na sliki ju stavim kada vozim


pred pola sata sam probao sao ukljuciti quad ( kada spojim quad na bateriju spooji se i fpv) i prijatelj mi se setao po kuci pa sam tako provjerio signal naci ja sam bio na 3. katu ( potkrovlje) i bila je cista slika skroz do podruma a u letu na cistini nemam dometa punih 20 metara  :'(

Odg: FPV-što odabrati?

Reply #179
Reciver ti je lawmate, a transmiter ti je drugi proizvodac!

Postoji mogucnost da nisu kompatibilni na svim kanalima!