Skip to main content

Topic: 4. lovački kup (Read 16615 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 4. lovački kup

Reply #30
evo i mene sa copy-paste sa drugog foruma  :)


kak je Krešo rekel, nadam se da je sve bilo u redu i da ak neka sitnica   nije valjala, nebute zamjerili
  drago mi je da nas je sad u klubu dovoljan broj da se bez problema   odradi tekma, roštilji i rezultati bez panike   
  
  
  meni je bilo jučer ugodno druženje, nadam se da je tak bilo i ostalima,   zahvaljujemo se još jednom svima na dolasku
  nadam se da se vidimo se opet, sa još više takmičara 

Odg: 4. lovački kup

Reply #31
U biti bezveze je imati 2-3 foruma iz iste tematike ali kad neide drukcije (ljudi razlicitih profila i  interesne zajednice ) onda valjda mora biti tako... Onda jednostavno moramo kopirati svoje postove ako ne zelis isto 2 puta pisati, mada i meni se cine glupi ti copy-paste(vi) ...  ;)

Odg: 4. lovački kup

Reply #32

Organizacija i ekipa na tekmi - savršeni !  Vremenske (ne)prilike zasrale su nam kraj tekme...
Ja uslikah sa mobom sliku na kojoj je pobjednički model Trotter-400 točno položen na mog g.Peru, pa mogu precizno u milimetar znati dimenzije 'Gazde' !  Tko želi, mogu mu .... uz mali dogovor.... :D 


@ belovic :
Kod nas imamo  samo 2 aeromodelarska foruma: natjecateljski i ovaj - da ga nazovem recimo 'opći'.  Svi drugi, računajući i onaj moj  'KK'  regionalnog su značaja ili nisu uopće od značaja na hrvatskom jezičnom i modelarskom web-prostoru.



Damir


Odg: 4. lovački kup

Reply #34
Evo i mene s copy...
 
I s moje strane sve pohvale domaćinima osim što ona žrtvovana djevica možda to
i nije bila . Složio bih se Igorom da smo, iako sam bio član žirija, malo prebrzopleto
donjeli odluku da se fly off ne leti. Trebali smo pričekati cca 30 minuta pa onda odlučiti
iako mi se letenje po pljusku nikako nije svidjelo,pa će nam to biti za ubuduće
dobra škola. Na tekmi je žiri donio i odluku da se na tekmi ukine sigurnosni koridor zbog
vema ograničenog prostora na livadi. Smatram da je to bila dobra odluka i da bi to trebalo
uvesti pod hitno u pravilnik jer i neke ostale livade na kojima ćemo letjeti su dosta ograničene
sa nekih strana (i ona naša u Ludbregu) pa je ponekad kod čestih promjena smjera vjetra
nemoguće sletjeti prema točki da ne razbiješ model i ne povrijediš koridor. Osobno sam zbog
toga "ubio" novi model i nisam bio jedini. Ovaj dio pravilnika preuzet je iz F3J i mislim da kod F5J-N
to nije potrebno, a organizatorima i natjecateljima stvara bezpotrebne probleme.
Pa ako se dogovorimo oko toga predležem da Danijel pripremi preijedlog dopune pravilnika.
Malo sam se bojao kako će se nova 2,4 GHz rc tehnologija međusobno podnositi, jer
je bilo kolko ja znam dosta Assana, Futabinog Fassta, Corone i Spectruma ali na sreću sa
time nije bilo problema pa se nadam da će tako i ostati.
Čestitke Dlaki, Ivici i ostalima na izvrsnim rezultatima i odličnim novim modelima, a pohvala
Danijelu, Karlu i Diogenu na odličnom letenju.
Vidimo se u Čakovcu (na Marini) gdje će isto biti interesantno letjeti .
Mimi

Odg: 4. lovački kup

Reply #35
Nedao Bog da 9.5.2010 puhao sjeverni vjetar na marini u Prelogu  :-X

Odg: 4. lovački kup

Reply #36
Evo, da i ja iznesem dojmove od jučer s jednog ne-natjecateljskog aspekta... Naime, ja sam se jučer bez ikakve pripreme i najave zatekao na livadi u ulozi službenog organa, zaduženog za štopanje vremena, upisivanje brojkica na papirić i napredno baratanje mjernom napravom za mjerenje udaljenosti... ;D
I mogu vam reći da mi je bilo odlično i da sam se ugodno podružio s ljudima iz našeg modelarskog svijeta...
Sve u svemu jedno ugodno iskustvo... :)

P.S. Baka šalje svoje pozdrave... :D
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: 4. lovački kup

Reply #37
...sto se tice copy - paste i mene zivcira!!  ;D
...treba razvit neku aplikaciju da sama posalje na sve forume i bok!  ;) 8)

Odg: 4. lovački kup

Reply #38
Da se i ja pridruzim. :)
Drago mi je da ste svi zadovoljni tekmom kaj se tiče organizacije i ugodnog druženja na "mojem" teritoriju  8) i da su cevapi bili dobri ;D .
Jedino nas vrijeme nije posluzilo do kraja ,ali bit ce bolje drugi put .

Odg: 4. lovački kup

Reply #39
Evo napokon se dočepah računala. Pozdrav svima, Mimi zahvaljujem ti se na pohvalama, a ekipi iz Varaždina na ugodno provedenom danu i punom trbuhu. Brane, kolega moj suputnik je rekao: ovo je super, mogu sjediti, gledati i uživati, netrebam ni letiti. Ali navući ćemo mi njega i na taj led. Tekma je bila super, interesantna zbog ispitivanja novih pravila kao i oku ugodna zbog novih pila.

btw, kad je raspis za Čakovec?
Karlo. 098-711-540, Sisak