Skip to main content

Topic: RC car madness (Read 2209 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: RC car madness

Reply #3
Nek dođe u Hrvatsku ili Italiju vozit to po prometu :)


Kad mu se Ayrton Senna prestroji...

Odg: RC car madness

Reply #4
Ne znam postoji li kakav zakon o prometu kojeg on krši, ili se vozika u sivoj zoni?
Ovako sve to izgleda simpa i koliko toliko bezopasno,,, može se eventualno nekome zabiti u gležanj ili navesti drugi auto da skrene sa ceste,, ali koliko se vidi sa snimki poštuje sva prometna pravila  ;D

Odg: RC car madness

Reply #5
Ne znam postoji li kakav zakon o prometu kojeg on krši, ili se vozika u sivoj zoni?
Ovako sve to izgleda simpa i koliko toliko bezopasno,,, može se eventualno nekome zabiti u gležanj ili navesti drugi auto da skrene sa ceste,, ali koliko se vidi sa snimki poštuje sva prometna pravila  ;D
Neznam jel se u njegovoj zemlji krsi zakon, ali u nasoj se krsi.
Jednom prilikom prijatelj me vozio u autu a ja sam iz auta vozio autic po ne bas naseljenom podruciju gdje je ogranicenje brzine na 80kmh i super cesta, obojica smo bili zaokupljeni auticem toliko da nismo primjetili da policija zaustavlja. Vozimo se mi tako 90-ak na sat kad na jednom policajac na cesti zaustavlja, prijatelj se uplasio naglo zakocio a i ja zakocio tako da sam se izvrtio na cesti tocno pred njima, stali mi, izasli iz auta, a policajci stoje i gledaju autic pa ispituju kako ovo kako ono i tako nakon 10-ak minuta price kaze da ga nesmijem vozati po prometnicama jer odvlaci paznju i stvara opasnost u prometu i kaze "sad ce proci ali ako me vidi iduci puta napisat ce prijavu" ;D
Nisam ih pitao po kojoj stavki bi me kaznili nego ubacio autic u gepek i sa smjeskom na licu krenili kuci sretni sto je nisam odmah dobio.