Skip to main content

Topic: EasyCap fpv (Read 2751 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

EasyCap fpv

Pozdrav svima, zanima me kakva je razlika izmedu monitora i tableta sa slikom putem easycapa, je li slika bolja ili gora, jel kasni?

Odg: EasyCap fpv

Reply #1
Delay slike i blue screen

Odg: EasyCap fpv

Reply #2
Da ne otvaran novu temu,zanima me da li itko od vas koristi ovaj easy cap za hvatanje videa i snimanje na laptop?
Ja san prova sa milijun programa,al jednostavno ne mogu natirat laptop da snima normalni fps nego je pre mal pa slika šteka previše,a na kompu doma,svi programi rade uredno.
Laptop mi ima grafu od 500mb.
Sad zna li itko neki jako jednostavni program šta ne opterećuje puno procesor/grafiku i da mi slika koliko-toliko ide bez trzanja?
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: EasyCap fpv

Reply #3
probaj --> Debut Video Capture Professional

Odg: EasyCap fpv

Reply #4
Prova san,i smanjit rezoluciju,bude malo bolje al opet ne dovoljno..mozda treban malo sjest i dobro procackat po postavkama.
Na kompu apsolutno svi valjaju sta san proba
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: EasyCap fpv

Reply #5
Nesto krivo radis il si zaklo laptop jako :) ... meni je prije 5 godina radilo vise manje ok na laptopu iz 2006. :)
https://vimeo.com/12842745


Odg: EasyCap fpv

Reply #7
A nista onda cu ponovo proprckat..osobno mi je debut najdrazi
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form