Skip to main content

Topic: Podesavanja gimbala preko SimpleBGC (Read 4118 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Podesavanja gimbala preko SimpleBGC

Drustvo trebam pomoć oko podesavanja gimbala preko SimpleBGC softwera.
Jel ima netko iskustva da mi se javi.

Odg: Podesavanja gimbala preko SimpleBGC

Reply #1
Zovni sutra iza 8
098419337


Odg: Podesavanja gimbala preko SimpleBGC

Reply #3
Sve ih pogledao i svi su dosta stari, ni jedan nisma nasao kako korka po korak se radi kalibracija od pocetka znaci od nule, svi krecu od trenutka da je sve vec podeseno pa samo pokazu korake, u mom slucaju kad sam stavio novi firmwer sve mi je pobrisao kad sam vratio firmwer i dalje je oslo sve u klinac, kad sam ga uzeo je radio iz kutije tako da onda nisma morao radit nist  a sad su mi xyz osi nist nije kak spada i sad kada hocu kalibriat kak je na tim videima neprikazuju kako senzor kalibriram kojim redom sta jer ovaj auto kalibracija mi neradi uopce


 

Odg: Podesavanja gimbala preko SimpleBGC

Reply #5
evo u startu kako sad izgleda kad ga spojim

Odg: Podesavanja gimbala preko SimpleBGC

Reply #6
Najvise me sad zanima jel za kalibraciju trebam  po nekim videima vidim da su skidali senzor i onda ga u 6 tocaka okretali uz ravnu plohu a na nekim da se moze radit dok je senzor na gimbalu

Odg: Podesavanja gimbala preko SimpleBGC

Reply #7
trebaš kalibrirat senzore (cameru IMU). nije bitno da li je zakačena na konstrukciju ili nije. meni se čini da ju je lakše skinut pa ponovno vratit.
Ako imaš kalibrirane senzore, trebaš stavit kameru da ti bude u vagi na svim osima. stavi kameru sa svim što će biti na njoj za vrijeme korištenja (kablovi, ND, AV pretvarači i sl.) i miči ju u svim osima dok ne prestane visiti u XYZ osima. Tek sada krećeš u podešavanja PID-ova (link od maloprije). Ako ti nešto nije najjasnije SBGC ima i dobar manual gdje su objasnili dosta toga. pročitaj, ne škodi.
FY680, E600, Naza M-V2, miniquads