Skip to main content

Topic: Prva RC samogradnja (depron) (Read 114123 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #240
kako znam koje su dimenzije kotaca na hobbykingu..treba mi za pipera

recimo ovi su 5 Spoke Wheels Shock Absorbing D75xH18mm (5pcs/bag)
da li je to 75 mm promjer i H neznam kaj bi moglo znacit?
i koju velicinu preporucujete za pipera

hvala

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #241
75mm promjer kotača a širina 18mm

 

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #242
Nebih da otvaram novu temu već je podosta pisano ovde samo da pomognem budućim modelarima koji žele da prave ovaj model mogu naći moje iskustvo i gradnju OVDE.

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #243
Mile1,bec ti napaja serva ako esc nema bec onda ga kupuješ odvojeno.
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #245
Nakon tri dana opustenog rezuckanja i lijepljenja, dobio sam nesto opipljivo  8)
Fale jos kotaci i neke sitnice, pa smirglanje, farbanje, elektronika ... Ima mozda netko viska elektroniku za Piper Cub ?

Evo fotki...



Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #246
Gdje to ima bijelog 6mm deprona za kupit ?


Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #248
Pod imenom cimapor.
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #250
Mislim da je Climapor  ;)

Da, Climapor je,
i mali naputak za kupce, potražiti 'odjel kreative' jer niti bauštelci nutra ne znaju qaeto Climapor niti di bi se mogel nalazit ..
(229kn kutija s 20 komada 100x50x6)

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #251
Tako je, ajde stefano javi se u poruke, ja sam svojeg jučer završio pa možemo zajedno letit ako
ga ne zdrobim do tad. Iz Zg sam
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #252
Pozdrav,

jel je taj Climapor iz Bauhausa full glatki s oba dvije strane??

Iz Vž-a sam i jedini Climapor sam našao u Obi-u, cijena je negdje oko 130 kn za pakung (nema pojedinačno), i sav sretan već sam ga uzeo s police i trk prema blagajni i onda skužim da s jedne strane nije baš glatki ima ko neki "blagi" reljefni papir s jedne strane, a zapakiran je i drugu stranu nisam vidio al isto ko da je neki tanki papir zaljepljen. Jel to to ili?


Odg: Prva RC samogradnja (depron)

Reply #254
Ovaj Climapor iz Bauhausa je glatki sa obje strane. Nema nikakvog naljepljenog papira. Skuplji je dosta od Izofloora ali je isto tako i puno ljepše raditi s njim.