Skip to main content

Topic: Align Trex 700X Top Combo + Spirit GTR (Read 1970 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Align Trex 700X Top Combo + Spirit GTR

Dakle, nova mašina bazirana na dobrom, starom i provjerenom dizajnu ali ovaj puta sa Spirit GTR FBL kontrolerom i potpunom Jeti integracijom, minimum elektronike za maksimalno dobivenog, ovdje je i reciever integriran i u startu se od telemetrije dobiva sve ono što je bitno pilotu za nesmetan gušt, a s druge strane HobbyWing 200A platinum je zadužen za bezbrižno pretvaranje ampera u zabavu   8)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Re: Align Trex 700X Top Combo + Spirit GTR

Reply #1
Na forumu nisam još vidio ovako fency heli. Gle samo refleksije na elisi :D Ima snimka kako leti?

Re: Align Trex 700X Top Combo + Spirit GTR

Reply #2
Na forumu nisam još vidio ovako fency heli. Gle samo refleksije na elisi :D Ima snimka kako leti?
 

Tnx, zvuk 700ke je meni posebno fency. Na ovom je tek jučer bio probni let i ujedno moji prvi letovi sa Spirit GTR FBL kontrolerom, izuzetno stabilno i precizno se ponašao bez obzira na vjetar, odradio nekoliko loopova, tictoc-ova, došao do zaključaka što još trebam probati doraditi, naravno od opcija i podešavanja u spiritu, za početak trebalo mi je daleko više direkne ciklike što se naravno vrlo lako moglo čak i preko stanice poštelat. Nemam snimak ovog leta, ali imam snimaka od "starog" 700X koji je bio nešto "slabijeg" setupa, Align 130A ESC i BeastX FBL, ali taj je prošle god nesretno završio kada mi je tokom tictoc manevra "eksplodirao" maingear, i to novi tek ugrađen da zamjeni stari potrošeni, naknadnom inspekcijom bilo je utvrđeno da je main gear imao grešku u mold procesu gdje se ispod površine zubi nakupili mjehurići u tolikoj mjeri da su narušili integritet kod velikog opterećenja, naravno Align nije htio priznati grešku u proizvodnji bez obzira na dokaze, taj helić sada zbog oštećenja stoji "sa strane" i dali ću ga popraviti ili će biti iskorišten za dijelove to još nisam odlučio, ali evo kako sam ga letio  :)) 

https://www.youtube.com/watch?v=gLUfZkNpLNs
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Re: Align Trex 700X Top Combo + Spirit GTR

Reply #3
Jako lijep stroj, čestitam i sretno :)