Skip to main content

Topic: Dvoransko F3P Takmicenje. (Read 7419 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dvoransko F3P Takmicenje.

Reply #15
Bok.
Izgleda da sam zakasnio!!!
Cini mi se da su nasi dragi Rc Aviomodelari otisli u zimski san pa se ja sam sa sobom dopisujem!!!
Ja sam mislio da je samo ljeti mrtva sezona, kad vidi, vidi prevario sam se !!!!
Brrrrrrrr..... :-X Hrrrrrrrkkkk.

Odg: Dvoransko F3P Takmicenje.

Reply #16
Nismo zaspali. Samo cekamo razvoj događaja. Mislim da smo vecina nas rekli sve sto imamo za rec. I dalje smatram da je ideja odlična. Iskreno, ja ni nisam ocekivao veci odaziv nego je ovo, istina je da su modeli jeftini, jednostavni, ali nisu bas jednostavni za letit na otvorenome, a kamoli u dvorani di si ogranicen u prostoru. Kad sam i ja prvi put letio u dvorani, dogodilo mi se u nekoliko navrata da neznam sta da napravim, a do tada sam mislio da znam letit depronce. Druga stvar u koju se potpunosti slazem sa tobom je to da vecina modelara to smatra igrarijom i necim sto je stvarno jednostavno pa sam i jos vise za ovu ideju da ljudi i vide da i to bas nije tako.
Ajmo cim prije sa ovim da stvarno nebude pricalo se, a nista se nije napravilo.
Pozdrav
Life is simple; eat, sleep, FLY!



Odg: Dvoransko F3P Takmicenje.

Reply #19
Ideja je odlicna, nadam se da ce zainteresiranima F3P kategorija biti odskocna daska za F3A kategoriju koja je jako slicna F3P... da se F3A kategorija popularizira !!  :)


U nasem hangaru se takoder sprema za F3P, model je Index 3, worklog na linku:


http://web3450.netdomena1.com/ForumphpBB/phpBB3/viewtopic.php?f=13&t=236


Imam jos jednog istog Indexa izrezanog iz deprona, ako je netko zainteresiran  ;)

Odg: Dvoransko F3P Takmicenje.

Reply #20
Iiii?

Da malo pogurnem, da nebude rekla - kazala
Gdje ,kada, u koliko je prvi susret?

Odg: Dvoransko F3P Takmicenje.

Reply #21
Bok.
Susret ce se odrzati okvirno 30.01.2011 u Kutini!!!
Jos se rade modeli!!!

Odg: Dvoransko F3P Takmicenje.

Reply #22
Ima li kakvih novosti, modela??


Ako bi imali natjecateljski dio susreta, glavno pitanje je program koji bi se letio?



Nasao sam dva zanimljiva F3P programa, koja nebi trebala biti neki problem za odletjeti...
Ako ima netko neki drugi prijedlog, neka ga postavi ovdje na forumu...