Skip to main content

Topic: Phoenix simulator (Read 97104 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Phoenix simulator

Reply #195
Neznam za helice, ali ja quad u petici nemogu voziti, isto sam se vratio na cetvorku. Bas me zanima šta bi neko ko malo bolje leti quad reko na to.


Odg: Phoenix simulator

Reply #197
Neznam za helice, ali ja quad u petici nemogu voziti, isto sam se vratio na cetvorku. Bas me zanima šta bi neko ko malo bolje leti quad reko na to.

Kaj se kod tebe desava? Fizika ili? Meni je totalno cudno..ma ustvari ne mogu napraviti niti jednu figuru normalno..

Sent from my GT-N7000

Nikako da ustimam da quad bude stabilan. Ko kad na pravim quadu gainovi nisu dobro podeseni, pa jurca bezveze nestabilno. Mozda je samo do mene, al isti model u četvorci radi dosta realno.

Odg: Phoenix simulator

Reply #198
Poanta je u tome da je tek sada realan simulator!

Odg: Phoenix simulator

Reply #199
meni ne radi petica neznam zakaj :-[


Odg: Phoenix simulator

Reply #201
jesam napravil sam "rename" i ne radi

Odg: Phoenix simulator

Reply #202
Da ne čitam od početka sve, nadam se da se necete naljutiti, zanima me gdje mogu skinit ovaj simulator a da se ne placa po mogucnosti. Hvala
T rex 500e
Syma X5c
Baja 5b ss

Odg: Phoenix simulator

Reply #203
Ako nemas volje za procitati, imat ces jos manje za instalirati, tako da se ne zamaraj!

Odg: Phoenix simulator

Reply #204
Nije da si pomoga al nema veze.Pogledat cu ja to ujutro pa ce mi bit jasnije. ;)
T rex 500e
Syma X5c
Baja 5b ss

Odg: Phoenix simulator

Reply #205
Nije problem pomoci, ali bas citati umjesto tebe ???

Odg: Phoenix simulator

Reply #206
Sve je u redu, ujutro kad budem vise vrimena ima, procitat cu sve, ako sta bude nejasno, pitat cu. :)
T rex 500e
Syma X5c
Baja 5b ss

Odg: Phoenix simulator

Reply #207
Code: [Select]
https://thepiratebay.se/torrent/6542346/Phoenix_RC_3.0


sam se updejta na 4.0, (ako ti to zelis! :) )


pa 5.0 ... jedino po sjecanju s 5.0 ne radi "svaki" usb kabl ... nisam primjetio neku razliku izmedju 4-5 ... vjerojatno je ima ... za trening i 3.0 je ok! :)

Odg: Phoenix simulator

Reply #208
Ima kabel na hobbykingu za peticu!