Skip to main content

Topic: R/C druženje – Kutina - UPDATE - 12.6. (Read 6629 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

R/C druženje – Kutina - UPDATE - 12.6.

VAŽNO - Planirani termin je zbog dolaska Svetog oca i same organizacije  pomaknut na 12.6.2011. Hvala svima na razumijevanju.

Dragi kolege modelari, letači i ostali zaljubljenici u R/C velika nam je čast pozvati Vas na druženje povodom 30. obljetnice modelarstva i maketarstva u Kutini i 15 godina postojanja kluba Ose.
Planirani termin održavanja je u nedjelju, 5.6.2011. godine na našoj livadi u Kutini.

Okupljanje je planirano do 10.30 h. Prema starom moslavačkom običaju dočet će Vas kiflice i rakija.
U 11 h slijedi svečano otvaranje i početak letenja. Nakon 13 h bit će poslužen ručak za sve učesnike i njihovu pratnju. Osigurali smo i raznu tekuću okrjepu.
Letenje nismo vremenski limitirali pa dok bude prijava – navalite. Svi oblici R/C hobija su dobrodošli.
Očekujemo Vaš dolazak i dobru zabavu.
U slučaju lošeg vremena sve se odgađa za nedjelju, 12.6.

Dodatni info možete dobiti kod  Damira – 091 6842007

Aero klub Osa – Kutina
http://www.osa-kutina.hr/

Putokaz do aerodroma

http://www.osa-kutina.hr/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=14&Itemid=12

Od Zagreba starom cestom - na prvom semaforu desno, 2 km pravo uz Kutinicu i desno u sokak do livade.
Od Zagreba autoputom - Prije Peveca lijevo, 1 km pravo, preko mosta, lijevo pa desno u sokak do livade.
Od Garešnice - Na prvom semaforu desno, na drugom lijevo, na trećem pravo, 2 km pravo uz Kutinicu i desno u sokak do livade.

Odg: R/C druženje 5.6.2011 – Kutina

Reply #1
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: R/C druženje 5.6.2011 – Kutina

Reply #2
Bok.
Ekipa iz kluba "MCK" spremna je prozujati sa helicima!!!!
Veselimo se planiranome susretu, sa modelarima.
Pozdrav!!!

Odg: R/C druženje – Kutina - UPDATE - 12.6.

Reply #3
zna li netko hoce li se skup odrzati posto nitko ne osvjezava temu ?

Odg: R/C druženje – Kutina - UPDATE - 12.6.

Reply #4
Bok.
Ja koliko za sada vidim , da je termin pomaknut za 12.06.2011.
Tako barem pise na stranicama od aerokluba "OSA"
:http://www.osa-kutina.hr/
Pa prema tome mislim da ce se odrzati, jedino ako nebude vrijeme zezalo.
Pozdrav!!!

Odg: R/C druženje – Kutina - UPDATE - 12.6.

Reply #5
dragi moji modelari pozivamo vas ponovno da se družite sa nama na aeromitingu 12.06.2011.u kutini na gore navedenoj lokaciji ,za vas i sve koj dođu s vama osigurali smo doručak , ručak , cugu , vaše prijave radi organizacije molim na 0916842007 damir markalaus ili na ovoj stranici .veselimo se vašem dolasku



Odg: R/C druženje – Kutina - UPDATE - 12.6.

Reply #7
vidimo se svakako

Odg: R/C druženje – Kutina - UPDATE - 12.6.

Reply #8
Eto , odgodio sam za sutra svoje obveze tako da ću  navratiti na druženje u Kutinu. Naravno, ako će biti zainteresiranih, mogu Vam pokazati i kako radi ovaj moj "proizvođač buke".
 U svakom slučaju veselim se dolasku da me malo naučite kako se leti ;)
 ;)
Nadam se da imate i kakav program za djecu :) :)

Odg: R/C druženje – Kutina - UPDATE - 12.6.

Reply #9
Ako tko ima kakvih slikica ili filmića sa meetinga, daj ih  , molim Vas, stavite na neki share server da ih možemo skinuti ili pogledati ( Youtube ili slično)
Zahvaljujem



Odg: R/C druženje – Kutina - UPDATE - 12.6.

Reply #12
....evo još par slikica za potpuniji dojam... ;)

[attach=1]

[attach=2]

[attach=3]

[attach=4]

[attach=5]

[attach=6]

[attach=7]

[attach=8]

[attach=9]

[attach=10]




 

Odg: R/C druženje – Kutina - UPDATE - 12.6.

Reply #13
panorama Kutina

....kratki pogled sa Zagića na panoramu iznad piste u Kutini.... :)

Odg: R/C druženje – Kutina - UPDATE - 12.6.

Reply #14
Zahvaljujem se svim modelarima koj su bili u Kutini na našem aeromitingu.Nadam se da su zadovoljni organizacijom , nažalost vjetar nismo mogli smanjiti. Pozdrav do sljedečeg druženja Damir Markalaus