Skip to main content

Topic: Šta primijeniti? (Read 13957 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Šta primijeniti?

Reply #32
Ovo sto su pokazali Plavi i eewan mi je poznato (s Easystara).
Koje su prednosti i mane toga u usporedbi s vilicama + navojom sipkom ili zicom s plasticnim fiksatorom na L kraju?
Ima li svaka od tih vrsta spajanja svoje područje primjene ili je potpuno svejedno sta se stavi?

Odg: Šta primijeniti?

Reply #33
Ajmo ovako, daj adresu na PM pa ti pošaljem ovo,




onda ti vidi što je najbolje i za tebe i za model.

i odi letit što prije, pa nam javi dojmove.

jer ovak teoretizirati nema kraja,
kada poletiš, zaboravit ćeš sve izračune i turbulencije,
to je bit hobbya.  :)

Odg: Šta primijeniti?

Reply #34
Ovo sto su pokazali Plavi i eewan mi je poznato (s Easystara).
Koje su prednosti i mane toga u usporedbi s vilicama + navojom sipkom ili zicom s plasticnim fiksatorom na L kraju?
Ima li svaka od tih vrsta spajanja svoje područje primjene ili je potpuno svejedno sta se stavi?

ovi linkage stoperi su super stvar, jer možeš mehanički precizno podesiti/trimati kontrole, pa tek onda malo korigirati preko stanice. super su stvar u kombinaciji sa bilo čime što smo ovdje navodili.. jedini je problem šta su većinom vremena out of stock.

Odg: Šta primijeniti?

Reply #35
Ajmo ovako, daj adresu na PM pa ti pošaljem ovo,



onda ti vidi što je najbolje i za tebe i za model.

i odi letit što prije, pa nam javi dojmove.

jer ovak teoretizirati nema kraja,
kada poletiš, zaboravit ćeš sve izračune i turbulencije,
to je bit hobbya.  :)

Slažem se, i hvala a ponudi, ali naručio sam već 0.8mm čeličnu žicu pa ću na jednoj strani staviti Z, a na drugoj ovo:http://www.modelarstvo-stopar.si/product.php?id_product=2397


Odg: Šta primijeniti?

Reply #36
Ovo sto su pokazali Plavi i eewan mi je poznato (s Easystara).
Koje su prednosti i mane toga u usporedbi s vilicama + navojom sipkom ili zicom s plasticnim fiksatorom na L kraju?
Ima li svaka od tih vrsta spajanja svoje područje primjene ili je potpuno svejedno sta se stavi?

ovi linkage stoperi su super stvar, jer možeš mehanički precizno podesiti/trimati kontrole, pa tek onda malo korigirati preko stanice. super su stvar u kombinaciji sa bilo čime što smo ovdje navodili.. jedini je problem šta su većinom vremena out of stock.

Kad neki misle da su za jednokratnu upotrebu  :P

Arosoviću, to je ok samo kad usporedimo cijene 4 kom. za 2,80eur i 10 kom. za 1,44$ hmmm.
Naravno u paketu ima toga još jer ne isplati se naručivati samo to  ;)

Inaće ja to stavljam i na servo i na elevone ( lijen sam pigati žicu  8) ) a kako i wora kaže, puno je preciznije podešavanje
što je meni jako bitno jer ipak se radi o jako velikim brzinama i naprezanjima. Stoga su i servači prvorazredni HXT900  :D

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.