Skip to main content

Topic: Modelarski aeromiting Jaska 2009. (Read 5160 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Modelarski aeromiting Jaska 2009.

Aeroklub Jastreb iz Jastrebarskog dana 04.10.2009. (nedjelja) organizira modelarski aeromiting u sklopu kojega će se održati i natjecanje u freestyle letu.
 
Za pobjednike - atraktivne nagrade !?
 
Letjelište se nalazi na pola puta od autoceste prema Jastrebarskom, pokraj Tifon pumpe.


Robi zna gdje je :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Modelarski aeromiting Jaska 2009.

Reply #1
tko sve ide ???

Odg: Modelarski aeromiting Jaska 2009.

Reply #2
ja ne...... a koliko znam ni moja ekipa

naj prije na kanal u ovo divno jutro a onda u Gračane na proštenje.... (Miholje kod crkve)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Modelarski aeromiting Jaska 2009.

Reply #3
Ma kakav kanal.... produzite do Jaske, to je odmah na izlasku sa autoputa.

A poslije ja idem sa vama u Gracane :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Modelarski aeromiting Jaska 2009.

Reply #4
i kaj nema nikakvih slika..... filmova.... isl
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Modelarski aeromiting Jaska 2009.

Reply #5
Naravno da ima !
Organizacija za 5, klopa za 5,sve za 5 !!!

Odg: Modelarski aeromiting Jaska 2009.

Reply #6
A vidi me na trecoj kako mastim brk  :D :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Modelarski aeromiting Jaska 2009.

Reply #7
a moje kockice ?!!!