Skip to main content

Topic: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ] (Read 229706 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #105
moze li mi netko reci je li flysky th9x v1 ili v2 stanica i koja je razlika u njima?
je li v2 puno bolja od v1?

hvala unaprijed na odgovoru
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #106
Stanica je skoro ista, ali razlika je u tome što V1 ima stariji firmware sa par greškica i drugačiji modul sa prijamnikom. V2 ti je puno sigurniji 2,4 sistem pošto koristi freqvency hoping, znači stalno skače između 6 ili 9 frekvencija nisam više siguran.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #107
Flysky stanice mogu biti i V1 i V2, ali sve unazad godinu dana su V2
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #108
a imam priliku uzet jednu koja je pretpostavljam v1 posto ima i antenu na izvlacenje..znaci bolje ne uzet i pricekat da negdje iskrsne v2?

mozes mi reci molim te nedostatke v1 i bis li je ti uzeo?
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #109
Ako je povoljna uzmi ju i kupiš drugi modul ili frysky ili flysky. Radi i v1 dobro samo obavezno moraš staviti satelite na prijamnike
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #110
Najlakše Prepoznaš v1 po prijamniku koji se sastoji od dva dijela prijamnika i satelita, ako nema satelit onda je v2, pogledaj postove prije sve ti je objašnjeno nekoliko puta
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #111
pazite na antene.
antena od 5dB ima manji ugao pokrivanja po vertikali nesto kao ovo        >|<
od antene od 2-3dB.
Ako hocete vece udaljenosti, idite u pravcu patch antena


kolega je trazio da vidi kako sam odradio antenu na modulu, pa evo, ovo je prvi pokusaj, kojim nisam bio zadovoljan jer je stanica spustena "na ledja" bila naslonjena na antenu.
sada nemam sliku kako to na kraju izgleda, ali poslacu je sutra kada dodjem kuci.
Za nestrpljive, na poledjinu, iznad bind tastera sam dodao malu trouglastu kutiju od crne plasticne ploce kupljene u obiju.
dakle, siri dio trouglaste kutije je prema vrhu stanice tj. prema mjestu gdje je bila antena i na tom dijelu je sada konektor
pokusao sam da nabrzinu skiciram nesto, pa ako pomaze....
u svakom slucaju, sada stanica kada se postavi na ledja legne na taj trokut ili na rucku





Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #112
Napokon sam uspio pokrenuti eepe eprom editor za ER9x na Mac-u, sada više ne moram paliti parallelse :)
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #113
ajde molim vas moze hitno pomoc imam flysky th9x v2 stanicu i simulator kabel iz pluramaksa i u contro panelu mi prepoznaje samo tri kanala a simulator imam phoenix 3.0
moze bilo kakva pomoc igrao bi se  ;D
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote


Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #115
i sta nikako ne mogu dobiti 4 kanal?..posto mi se neda cekat na kabel mjesec dana
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #116
Ja nisam uspio, no imao sam drugu stanicu na kojoj je radilo pa nisam dugo trazio.


Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #118
Ja koristim taj isti kabel i sve radi ok, stanica mora biti ugašena, kada gurneš kabel automatski se upali i ako nisi radio ppm-in mod, onda moraš izvaditi tx modul iz stanice
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc