Skip to main content

Topic: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ] (Read 228215 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #165
Evo napokon ER9x gore, nakon malo privikavanja (lakse ali kad naucis orginal ovaj je drugaciji), same pohvale novom firmwaru, od podesavanja na kompu modela i testiranja do podesavanja na stanici. Mogucnosti boli glava.

Timer na gas - motorna jedrilica znam koliko je motor radio,
fiksni timer,
kalibracija,
krivulje u vise tocaka,
Trostruki High low middle D/R i Expo,
odvojeni expo i DR za na lijevo na desno,
softwerski prekidaci ako je uvjet ispunjen,
mjenjanje kanala sta je koji,
statistika,
...

Ne kazem da nisam moga potrebno na osnovnom fw, radili su mi flaperoni i elevon mix za deltu ali ovo je visa razina podesavanja.

Mozes snimiti model u fajl i poslati kao setup i samo ucitati, tek sam poceo otkrivati sta moze.

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #166
I novi splash screen.

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #167
meni danas stigla 9x bez upustava u kutiji >:(

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #168
Bolje i to nego da su stigla uputstva u kutiji bez stanice
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #169
Je , je čuo sam!!!! pročitao tu na forumu dva dana prije nego je došla stanica  da znaju poslat praznu kutiju ???Eto sreca meni je stigla puna jedino fale upustva ;D
neka mi netko samo kaze kako cu otklone elerona za extru namjestit da prekidacem ih smanjim ili povecam dok se ne snadem ovo osnovno sam vec podesio za 3 modela samo to za extru ne znam namjestit

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #170
Manual (upute) su ti u prvom postu ove teme, ukratko, MENU > FUNC SETTINGS > D/R EXPO. Ako SW ostaviš na OFF onda one cifre koje ukucaš koristiš odmah i po defaultu, ako staviš SW na ON onda to aktiviraš prek prekidača (za elerone je to skroz desni s prve strane stanice). btw, koliko ja znam, nikakva uputstva ne dolaze sa stanicom, barem ne s Tgy9x.

lp,
Marko

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #171
ok,hvala

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #172
da pitam jos , da li slucajno postoji mogucnost podesavanja elerona na nacin da reagiraju u pocetku manje nervozno na dodir palice jer extra sama vec ima ogromne elerone pa kod povlacenja lifta dovoljno je desetina milimetra lijevo-desno da se eleroni aktiviraju,znaci odgovaralo bi mi da recimo na prvih par milimetara micanja palice lijevo desno uopce ne reagiraju ?

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #173
Naravno.. opcija expo...
kako povećavaš vrijednost  expo po kanalu manji je pomak na početku hoda palice
a za puni otklon palice imaš puni pomak kontrolne površine...

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #174
ok, zahvaljujem sve sam nasao i skuzio vrlo je jednostavno ima dijagram namjestis sve po zelji

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #175
dajte jos mala pomoc mogu li eleroni spustit se kao flapsovi na easystaru - nisam to uspio namjestit probao sam preko flaperon opcije ali ne reagiraju


Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #177
A za extru da li isto da napravim ili na airbrakes da njoj to podesim

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #178
Lose vijesti za one koji zele kupiti,
nema vise T9x ni u Hungary warehouse ( nema u Euro warehouse vise ni u ponudi),
Backorder vise nije moguc, navodno je naruceno preko 1200 komada i spominju 3-4 mjeseca.

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #179
Dal je stanica pogodna za upravljanje helikoptera i quadova?
Lp,
Alex