Skip to main content

Topic: Kako održati Forum na životu...? (Read 41133 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #90
pa to i pokazujemuo.
ajde kad si takva faca pisi tamo ovakve zajebancije kao ovdje.




Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #94
koje ste vi babe!!!
kak vam se da toliko srat ???
RCM je bolji i gotovo...
ja idem tamo gdje je bolje,
a sto trazis ovdje kada je tamo bolje ??

naš narod ti voli red i disciplinu i da nas netko stalno lupa po ušima....

toga ovde nema
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #95
Dečki, ajde da ugasimo ovu temu: istina ja sam je započeo jer je situacija bila tragikomična--pogledajte taj moj prvi post u ovoj temi.
Sada više nema smisla, kaj da trošimo vrijeme i mjesto na jedan smiješni paradoks.


Wesp, ajde molim te opali jedan lock ovdje i idemo pripremati makine za letenje sutra.

Damir

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #96
@Ivan Iowa !
Zar se ne vidi iz mog obračanja velika doza ironije,cinizma...i kaj ja znam čega? !
Kolege znaju da nisam slučajno napisal R C M !

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #97
@Ivan Iowa !
Zar se ne vidi iz mog obračanja velika doza ironije,cinizma...i kaj ja znam čega? !
Kolege znaju da nisam slučajno napisal R C M !

Robi,i ja nisam mislio ozbiljno, vec sam se uvjerio u tvoje modelarske kvalitete i moram ti reci da mi Saraga u pocetku uopste nije "legao" ali u pocetku,
ponekad u nekim prilikama mi zasmeta zargon (kukica na z) kojim se ovdje saobraca ali ja sam tu zbog modelarstva i nigdje kao ovdje mozes dobiti strucan savjet na svakom podrucju,kao nigdje,i to je razlog moga obracanja tebi,mislio stvarno nisam ozbiljno kao sto ni ti nisi mislio kada si to napisao R C M
pozdrav,trebao sam vec biti tu,nadam se da ce mo se sresti.

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #98
Ma Ivane ! naravno da se malo šalimo ! nema ljutnje !
Pozdrav !

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #99
Baš zato ako nam je stalo do modelarstva bilo bi oke da prestanemo sa ovom vrstom zajebancije.
 
Kaj je to ok da moj frend iz Buševca piše na jednom forumu a ja na drugom a na livadi zajedno letimo.
 
Ako budemo puhali na RCP ti ljudi se ovdje neće regati, koji su njihovi razlozi da se drže tamo u to ne ulazim ali se ne mislim zbog foruma poriječkati sa ni jednim kolegom modelarom a svaki forum na kraju krajeva čine njegovi članovi.
 
Isto tako članovi čine i jedan modelarski klub kao naš u VG a dio nas je na jednom forumu a dio na drugom.
 
Vrijeme je da se prestane sa glupostima.
 
Naš kolega Wespen je više nego dobro odradio posao oko foruma uložio svoje novce i vrijeme a da nije ni hvala dobio.
Jasno je da je ovaj forum od vizualno i svakako drukčije napredniji od bilo kojeg modelarskog foruma.
 
To mi kao člananu ovog foruma puno znači isto kao i sloboda pisanja. Samo nije ok da zagađujemo više čovjekov trud.
 
Znači kolega Igor Švehla, Wespen HVALA ti na forumu i toleranciji prema svim članovima ovog foruma.
 
Kaj se kolege Sarage tiče on je naš kolega modelar, zajebant i da je drukčiji tko zna jel bi si bio dobar s njim.  Da je popljuvan bez razloga još na starom FF sigurno da je. Da je sad Saraga vidio da je dobar ili veći dio modelara uz njega vidio je.
 
Nema se više što dokazivati sve se zna.
 
Za dobrobit modelarske zajednice i ovog foruma na ovu temu može lock ili je izbrisati. Sve je rečeno.
 
Mene veseli da idem danas na letenje na kanal kod ekipe s kanala i kak su dečki pozvali sve modelare dobre volje odazovite se  :)
 

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #100
Slažem se sa Zacom u potpunosti.Krećem na Kanal za pola sata, nadam se da ću naći lock na ovu temu kada se vratim.
Damir

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #101
Ma kod mene maglustina nis se ne vidi.
Kak je na kanalu? :)

Veceras lockam, cekam dopustenje od Sarage :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #102
Ma kod mene maglustina nis se ne vidi.
Kak je na kanalu? :)

Veceras lockam, cekam dopustenje od Sarage :)

razilazi se.... ali sporoooo
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #103
Damir ja dolazim čim nahranim magarca. Baš mi to isto veli i Davor.
 
Wesp pa prošla bu magla. Dođi na kanal da vidim kak si stanicu poštelal.
 
Vratil sam nazad 7 kanala prijemnik jer me strah bilo ponoviti avanturu sa onim mojim štelanjem.

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #104
svako zna svoje.isto sto zac i ja znamo da zadnje nase prepucavanje u virtualnom svijetu ne moze utjecati na nas odnos u realnom za koji smatram da je prijateljski i dobronamjeran.jednostavno smo na visem levelu koji dopusta i malo vecu zafrkanciju koju kuzimo.
s druge strane ipak imam ponosa koji mi ne dozvljava da vise ikad pokusam se registrirat na RCM i dopustim da me neko ko sebe smatra velikim autoritetom jednostavno izbrise ili daje neke sugestije kako bi trebalo pisati opterecen svojom prevelikom brigom oko glupih i nevaznih stvari,tim vise sto niko od njih nije pokazao ni trunku obzira zaljenja ili kajanja cak ni odgovorio na pruzenu ruku "pomirenja",pa cak ni zbog "visih innteresa"  koje
mi ovdje prezentiramo.stvarno nemam potrebu da se nekom na silu dopadnem.to sto bi mi neko "dopustio" da ponovo nesto napisem,bez isprike ,ne samo meni ili ako ne meni bar nekim drugim clanovima mnogo umjerenijim od mene,nista mi ne znaci.ali mi mnogo znace mnogo divnih ljudi na ovom forumu s kojim mogu komunicirati a da recenice ne zamtam u celofan i stavljam na njega masnice bojeci se kako ce to protumaciti.
to je moje misljnje i ja ga ne mogu promijeniti
sto se mene tice zakljucajte ovu temu,a ako mozete i RCM. ;D
 
P.S. ne zaboravite da je strogo zabranjeno postati nek temu s ovog foruma na RCM da vas opet nebi kaznili. :D
puno srece wespenu pri prijavi za dozvolu registracije na RCM. ;D