Skip to main content

Topic: MPX EasyStar - GoPro HD - skitam i snimam! (Read 29126 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MPX EasyStar - GoPro HD - skitam i snimam!

Reply #30
Kupio fpv opremu :). Odradio par uspjesnih letova i totalno se navukao. Za Micevac se cujemo, moram vidjeti kakvi su nam obiteljski planovi za vikend.

WOW! Odlicne vijesti! Koliko mi ce cini i meni ce uskoro trebati nesto slicno :-D..oki doki, javi kakvo je stanje pa se vidimo..


svaka čast mirac iznad save vrlo hrabro i lijepo  ;D ;D
meni bi model otišel na ranžirni na utovar   :D :D :D

Ma ovaj ti sam leti, bus vidio uskoro! :D


Izbor muzike uz video za 10, odraz nebu u vodi predobro.  :) :)

He,he..je super je ispalo..ganjao sam i neke pticurine, ali nije mi uspjelo >:(..


Super,
di će ti biti tek kraj kada stigne FPV oprema... onda buš mogao bolje kadrirati,
ali je problem što onda poželiš ići dalje i dalje  :)
cut...

Joj i ja se bojim FPV-a..znas da mi je onda bilo malo cudno u glavi. Kad se odlucim za to, definitivno ce mi trebati vremena da se prilagodim. Hvala na linkovima i savjetima. Ova fora sa rotiranjem je predobra..otvara hrpu mogucnosti. Nisam si jos ni slozio nosac za gopro, sve keljim trakom  :D


Mirac, još ak te ovi nagovore na multije, ja te se "odreknem prek novina" :D

He,he...danas sam malo letao i heli..stajao je tjedan dana pa je i njemu i meni vec bilo malo cudno  :D


  ;D letis pa stanes pa bacis pogled naokolo pa posnimis pa nastavis dalje ah neprocjenivo

Ima tu nesto definitivno..ne zelim ni probati, jer koliko se poznajem, navukao bi se  :D :D
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: MPX EasyStar - GoPro HD - skitam i snimam!

Reply #31
  ;D letis pa stanes pa bacis pogled naokolo pa posnimis pa nastavis dalje ah neprocjenivo

Naravno, za snimanje u većini slučajeva multiju nema premca ;)
MAK Zapad


Odg: MPX EasyStar - GoPro HD - skitam i snimam!

Reply #33
mirac na ovoj snimci se vidi da je zemlje okrugla  ;D ;D ;D
svaka čast  :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: MPX EasyStar - GoPro HD - skitam i snimam!

Reply #35
Pooz, snimke su fantasticne....Gdje letis u Sesvetama?
Lp,
Alex

Odg: MPX EasyStar - GoPro HD - skitam i snimam!

Reply #36
Pooz, snimke su fantasticne....Gdje letis u Sesvetama?

Ajde drago mi je ako ti se svidjaju...letim preko puta novih zgrada u Jelkovcu, tocnije ovdje http://g.co/maps/567mc
Malo se maknem od skvadre, pogotovo kad letim heli. Ima jedan mali mostic gdje se moze ostaviti auto i do tu ima ravno par min. Lokacija nije neka bajka, ali ima dovoljno prostora za uzivanciju. Zi si negdje u blizini?
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: MPX EasyStar - GoPro HD - skitam i snimam!

Reply #37
Ja sam iz Dubrave inače, al svaki dan idem kroz Sesvete, pa trazim i tamo neku lokaciju za let jer se spremam isto baciti par snimaka iz zraka. Inace letim kod bolnice u Dubravi, al puše uvijek vjetar pa me to zivcira...
Lp,
Alex

Odg: MPX EasyStar - GoPro HD - skitam i snimam!

Reply #38
Ja sam iz Dubrave inače, al svaki dan idem kroz Sesvete, pa trazim i tamo neku lokaciju za let jer se spremam isto baciti par snimaka iz zraka. Inace letim kod bolnice u Dubravi, al puše uvijek vjetar pa me to zivcira...

Bumo se dogovorili jedan dan pa vidis kako je ovdje..ima vjetra, ali nije prestrasno..
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: MPX EasyStar - GoPro HD - skitam i snimam!

Reply #39
Ma ok je meni malo vjetra, iz jednog smjera  ;) ak me kuzis, relativno sam friski u letenju.. Al tu kod bolnice mjenja smjer i jacinu ko lud.
Lp,
Alex

Odg: MPX EasyStar - GoPro HD - skitam i snimam!

Reply #40
Ma ok je meni malo vjetra, iz jednog smjera  ;) ak me kuzis, relativno sam friski u letenju.. Al tu kod bolnice mjenja smjer i jacinu ko lud.

He,he...pa i ja sam novi u hobiju..ovo je super lokacija, jer ima dosta visoke trave i sikare pa i kod padanja ima prezivjelih :D..javi kad bus u luftu pa odemo..
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: MPX EasyStar - GoPro HD - skitam i snimam!

Reply #41
Može, javim se onda ovdje PP-om ili postam tu, pa bacimo koji let. Ja sam uvijek za druzenje i letenje.
Lp,
Alex



Odg: MPX EasyStar - GoPro HD - skitam i snimam!

Reply #44
Lijepe snimke  :) .

Nekad smo SDespot i ja letjeli u krpeljevu ( dok nije zaraslo )
Inaće smo tu iz kvarta ( Karlovačka )

Pozz

U pa to je preko puta :-D..ovdje gdje ja navratim je cisto solidno..nema zive duse  :D

Znaci ima nas jos u Sesvetama..ako bude kakvo druzenje vicite  :)
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com