Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 191692 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #330
momci,bit ce jurnjave za zagicima  ;D sam me je strah Vuninog zagija,tj sudara sa njegovim jer je cvrst ko metak  ???

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #331
....he..he..ne boj se Gjuro moje pile, drži se iza  i nema frke... :D :D


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #333
Ja obavio prvi let sa ZAGIJEM  ;D poletio je iz prve i nije bilo potrebe za trimanjem. ide ko metak  :D
Jedino je kod slijetanja malo zapiknuo nosom (malo sam ga ja)  u pod ali nista strasno...


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #335
Čujte momci mislim da se moramo malo okupiti mislim sramota susjedi a nismo se još nikad
skupili zajedno tako da do skora.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #336
Gjuro..kućo stara..ZABRANJENO JE SLETANJE SA PUNIM GASOM...j***te riža pobit češ nas jednog dana... :D :D :D


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #338
ma bez gasa je bilo. bio je kvar  :D odsarafile su se poluge na servacima od brzine pa su elevoni bili prema dole  :D
ide zagi ko metak,juri,jedri,leti invert do bola :D
avion je totalna zajebancija

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #339
Eto...trebao si ga napraviti još zimus kad sam ti predlagao, do sad bi već uništio 5-6 komada ali bi vozio žmirećki kao tata "PLAVI".  ;D


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #341
još da prilijepim koju sličicu s piste u nedjelju. Skupilo se dosta naših pilota, šeto zmajeva , nešto ultra lakih, a i mi smo "prašili". Gjuro elektro, ja buhora i zagića a PJER konačni nekaj novo..
slike kažu više od riječi.. još trimanja i ....
[attachimg=3]

[attachimg=1]

[attachimg=2]


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #343
alooooooo IG ekipa... jel se leti kaj ovih dana ili se zajebavate??  ;D