Skip to main content

Topic: RC elektro gliser (Read 88966 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RC elektro gliser

Reply #45
light..puno hvala! mogao bi tamo gdje ulaze zice sa vrucim ljepilom zadihtati.





Odg: RC elektro gliser

Reply #47
eh da. opet ja!
kupio sam si bio gliser nqd757, i uz njega original motore, i sve...   ali.... motori rade, ali prijamnik, odnosno daljinski upravljač mi je strgan, i dali netko prodaje (ispravan ) motor, i daljinski, u hrvatskoj, ili sisku treba mi do 4 mj. jer onda idem na more, i tamo sam mislio isprpbati..-.

Odg: RC elektro gliser

Reply #48
Postoji li nacin da se odredi optimalna veličina propelera?


racunao sam malo utjecaj koraka propelera na brzinu

Odg: RC elektro gliser

Reply #49
IMA LI NETKO IDEJU KAKO DA NAPRAVIM TUNING, RC GLISER NQD757, AKO NETKO IMA NEKU IDEJU NEKA MI POSALJE SLIKE, ILI MI DA UPUTE,KAKO DA OFARBAM...?

Odg: RC elektro gliser

Reply #50
prodaje li itko motor i daljinski za nqd rc ćamac, treba mi do 4 mj.
ako netko ima u hrvatskoj,ili sisku jos bolje...




Odg: RC elektro gliser

Reply #54
Ovako,već mi je glupo stalno pisati,a nema nikakvoga pomaka.Kod kuće imam korito, bez ićega, znaći samo korito...meni treba elektronika za rc gliser nqd757. trebaju mi 2 motora, i original daljinski od ta dva motora.
već mi je glupo stalno pisati nove postove, a nema nikakvog  pomaka, znaći treba mi elektronika za gliser nqd757, trebaju mi 2 motora,  original daljinski.NAPOMENA! već sam bio kupio original motore za taj ćamac, i daljinski mi nije dobro radio, odnosno bio je strgan, i zato znaci mi treba sve ISPRAVNO! ako je moguce u sisku, ili bliza okolica, nemaveze, i da je ispravno, i prilicno jeftino...

Odg: RC elektro gliser

Reply #55
a da stavis u oglase?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: RC elektro gliser

Reply #56
odlučio sam se prvo za farbanje čamca, pa onda sve drugo...
prvo ću napraviti kao tuning, u plavu, i bijelu boju, kada to napravim saviti cu slike na forum, da vidite kako izgleda, a tek cu se onda zezati sa motorima, i ostalom elektronikom...

Odg: RC elektro gliser

Reply #57
ovako... treba mi ispravan daljinski upravljać, i ona kutijica koja  ide uz njega, hitno, tko ima nek se brzo javi...

Odg: RC elektro gliser

Reply #58
E majstore a da prvo kupiš sidro za čamac ?

Odg: RC elektro gliser

Reply #59
oprosti, ali radi se o rc gliseru, i imam korito, a treba mi daljinski, a moze uz njega i motor kuzis....