Skip to main content

Topic: RC elektro gliser (Read 88959 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RC elektro gliser

Reply #60
ovako... treba mi ispravan daljinski upravljać, i ona kutijica koja  ide uz njega, hitno, tko ima nek se brzo javi...

pa brate ti si ko neka babetina na placu, jel ima ovo, ima ono, jos bolje ako ima u sisku; pa nema u sisku niceg;
pa nema to nista kod nas, ljudi ti pisu po 456 puta, sta si slijep ili ti IQ u minusu??
imas 500 shopova online, narucis, platis i rjesena stvar, ovako samo pretaces iz supljeg u prazno

Odg: RC elektro gliser

Reply #61
a jel imaš ti?
ako nemas sta  mi onda pises!!!

Odg: RC elektro gliser

Reply #62
tamo ti napisao Race da stavis oglas da kupujes to i to;
napisi sta trebas i koliko para mislis izdvojit pa cemo ti nabavit nesto

Odg: RC elektro gliser

Reply #63
alla, po stoti put vec, treba mi daljinski za rc gliser do 100 kuuna, ovo ostalo imam moore, i drugo...
i treba mi jos osovine 2 za motore.

Odg: RC elektro gliser

Reply #64
daljinski do 100KN? daj mani se tog sporta, ni u turbo limacu nema daljinski za 100KN

Odg: RC elektro gliser

Reply #65
a i ti si mi kao neki moedlar brodova, vidi se... ,os mislit kak se pravis pametan jooojjj...

Odg: RC elektro gliser

Reply #66
Ovako,već mi je glupo stalno pisati,a nema nikakvoga pomaka.Kod kuće imam korito, bez ićega, znaći samo korito...meni treba elektronika za rc gliser nqd757. trebaju mi 2 motora, i original daljinski od ta dva motora.
već mi je glupo stalno pisati nove postove, a nema nikakvog  pomaka, znaći treba mi elektronika za gliser nqd757, trebaju mi 2 motora,  original daljinski.NAPOMENA! već sam bio kupio original motore za taj ćamac, i daljinski mi nije dobro radio, odnosno bio je strgan, i zato znaci mi treba sve ISPRAVNO! ako je moguce u sisku, ili bliza okolica, nemaveze, i da je ispravno, i prilicno jeftino...

znas, malo si nabrijan prevec pa ti slabo ljudi odgovaraju. ako su motori u redu ne trebaju ti novi. ja iskreno ne znam koji je to gliser, da imas fotku lakse bi ti covjek pomogel. nigdje ne spomonjes prijenos tj osovinu . da li to imas za te motore, je li vec ugradjeno. koji je fi tih osovina, da li imas poveznice motora i osovine. . . daljinski ti je jedna stavka, on nema nikakve veze sa motorima tj moze pokretati bilo koji motor s tim da za motor ili motore moras imati regler. ako je brushed pogon moze jedan regler, za brushles motore koliko motora toliko reglera.
rezime, trebas daljinski - koliko kuna mislis dati, motore mislim da imas - ali opet koji motori i koliko kuna mislis dati, da li imas osovine - to ili je ugradjeno ili moras nekako stvoriti...

sve u svemu nije to neka velika lova ali moras reci sto i koliko mislis potrositi... daljinski ti je najveca stavka, osim ako mislis neki igracka daljinski ukebat koji lovi 10m i to je to.
Moras malo to malo izdefinirat da ti covjek moze pomoci...


Odg: RC elektro gliser

Reply #67
sad sam tek videl odgovore... ni osovine ne bus dobil za 100kn a kamoli daljinski... i propele imas i adapter ili kardan...

moras se bolje informirati kaj ti treba...

Odg: RC elektro gliser

Reply #68
a i ti si mi kao neki moedlar brodova, vidi se... ,os mislit kak se pravis pametan jooojjj...
sine sta je tebi?? jel ti mama stavlja kakve aditive u hranu?? nemoj se pravit glup mogao bi takvi ostati
ljudi ti pokusavaju pomoc a ti se pravis intelektualac iz bosanskog grahova

Odg: RC elektro gliser

Reply #69
MA ZNAE ŠTA!
AJTE VI LIJEPO BOK, JA TU DOSO DA VIDIM JEL SI MOGU STA SREDIT, I DA SVI ZAJEDNO RADIMO NEKI PROJEKT, ALI VIDIM DA NISTA D TOGA, IMA NEKIH LJUDI KOJI SU BEZOBRAZNI KO NEZNAM STA, I SAMO BI SE SVAĐALI, NAĐITE VI NEKU DRUGU BUDALU PA SE SA NJOM SVAĐAJTE, JA IDEM SA OVOG GLUPOG FORUMA KOJI JE POSTAO SVAĐAONICA, PA SE VI SAMO NASTAVITE SVAĐATI.
ja kao budala svako malo postavljam pitanja, a nikako doći do ogvorora, nego samo nesto sa strane, e pa neka, samo se  vi nastavite kao da nista nije bilo, bok, i samo da znate, napravit cu ovo stoputa bolje nego sto cete vi tu svi zajedno nesto napraviti. a odlazim zato jer ima puno ljudi koji lazu, oko stvari koje prodaju koje nisu ispravne.................

Odg: RC elektro gliser

Reply #70
Prva stvar nisu ljudi bezobrazni nego ti po deset puta pitaš iste stvari ljudi su se potrudili dali odgovore a, ti vičeš ovde daj se sredi malo ???
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: RC elektro gliser

Reply #71
prvo nauci kulture, VELIKA SLOVA ZNACE DA SE DERES NA NEKOG;
posavljas jedno te ista pitanja po 20 puta, ljudi ti odgovaraju a ti mudrujes, kad se ohladis ili kad narastes dodji ponovo

Odg: RC elektro gliser

Reply #72
HAHAHA

Odg: RC elektro gliser

Reply #73
Marko-1, nema smisla da se toliko ljutiš.
Idemo probati iznova!  Pa, eto, reci nam čime se baviš kao modelar, ako možeš postaj i koju slikicu tvojih modela, reci koliko imaš godina da te bolje shvatimo i naravno , slobodno postavi pitanja o onome što te zanima!
Damir

Odg: RC elektro gliser

Reply #74
imam daljinski i osovine kakve trebas. :)
dodji pa se dogovorimo.nisam neki brodomodelar pa cu te poslati kod jednog striceka sa bradom i njegovog malog da ti to sloze,a poslije se zajedno mozete igrat.