Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 386482 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #660
Oooooo, kakav dan.. Lijepo je vidjeti svu tu avijaciju na livadi.  :)
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #661
Društvo pozor !  :)  U subotu 6.6. je zmajada. Bit će tamo brdo klinaca, a također su pozvani i modelari. Nastup modelara je planiran za 10 : 30. (Pod nastup, mislim na letuckanje sa svime što leti), pa eto, jel dolazi tko ?

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #662
Tamo sam! Vrijeme obećavaju bolje nego za nedjelju

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #663
Tamo sam od 9 ujutro  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #664
Naletim i ja kada budem isao s posla oko 15h.
Mili, micro, nano, piko...

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #665
Karas, klinci se vraćaju u 11 : 00 tako da imamo 30min da ih zabavljamo



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #668
Ja isto ne mogu doci.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #669
6.6. 2015. tradicionalna zmajada osnovnoškolaca .. pobjednici Valentinovi poletarci sa uradi sam zmajevima  ;) i naš skromni doprinos sa nekoliko letova ,Vale PZD i Željac  ;) Što je najvažnije privukli smo nekoliko zainteresiranih mladih za RC letenje i gradnju  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #670
Živio PZ Design , Vukovar i Kutina mi se čine najbolje organizirani aeroklubovi u Državi... 8) ...to je pravi put... :) ..LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #671
Remote Pozdravljam te legendo , ma da tako je to kad se udruže "slobodni umjetnici" ... a mi ovdje to i jesmo .. nemamo udrugu , nismo u klubu al smo jaki i ima nas ! A što se tiće aeroklupske modelarske snage tu bi istaknuo kolege iz osijeka koji su sigurno najjači i sa klubskim radom i sa radom sa djecom po osnovnim školama a i po organiziranju okupljnja modelara i ostalih zrakoplovnih "igrača ", Kolega Varadero  tu na forumu je iz Osijeka a ima ih još pravih i strastvenih modelara letača  .. uglavnom istok je jak i jača svaki dan sve više .. Vedro vam nebo bilo i samo uživajte !!! !  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #672
Zlatane samo tako nastavite i bitno je da novi clanovi dolaze. Svi znamo da je modelarska sekcija osnova jeddnog aero kluba, tako da je sigurno da cete i vi sa tim brojem aktivni pilota osnovat jedan fin i jak klub. Sretno vam u daljnjem radu.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #673
Ekipa javljajte što je u planu  za danas , batke se pune  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar